SP’de ilk raunt: FETÖ’cülerin avukatı kazandı!

SP’de ilk raundu, FETÖ’cülere avukatlık yapanlar, FETÖ’nün oy verdirdiği/inançlı insanlara zulmeden CHP ile ittifak yapılmasını önerenler kazandı.. Bakalım sonraki raundlarda, aklıselim hakim olacak mı?

Öncelikle maçın tek raunt olmadığını belirtelim.

İkinci olarak da, maçı kim kazanırsa kazansın, bir de bu işin ahirette verilecek hesap yönü var.

Tartışma, 3 hafta önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, SP kurmaylarından Oğuzhan Asiltürk’ü ziyareti sonrasında, henüz kamuoyunda hiçbir açıklama yok iken, SP’li olduğunu iddia eden bir avukatın açıklaması ile başladı.

31 Mart öncesinde, CHP’nin seçim çalışmalarında kullanılmak üzere bağış yapan, kendisi de SP’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Av. Ali Aktaş..

Hatırlatalım...

Bu SP’linin para bağışı yaptığı Ekrem İmamoğlu, atadığı bir genel sekreter yardımcısı eliyle, başörtülü hanımlara hakaret etti. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ülke bölünmesin diye, bölücülerle ittifak! 04 Mart 2021 | 1.397 Okunma Değiştirmiyorsanız, bari doğru uygulayın! 03 Mart 2021 | 765 Okunma Demirel ile Ecevit’i barıştırıp Erbakan’ı devirdiler, şimdi de!.. 02 Mart 2021 | 3.788 Okunma İki yumruğa velvele kopartan Orhan: “28 Şubat’ta dayak yoktu”! 01 Mart 2021 | 3.758 Okunma Parti kapatma da aynı, yolsuzluk iftirası da aynı: Erbakan/Erdoğan! 28 Şubat 2021 | 1.020 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum