Öğrencilerin kaldığı yurtlar kapanınca, rahatlayacak mısınız?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Ekrem İmamoğlu seçildi.. Kimlerin oyları ile seçildi? Tabii ki en başta CHP’liler.. Ama onları tartışmamıza gerek yok..

CHP’liler zaten, kendi partilerinin adaylarına oy vereceklerdi.

Önemli olan, CHP’li olmadığı halde, CHP’nin adayına oy verenler..

Onlar kim?

AK Parti içinde kendisine yer bulamayanlar..

AK Parti içinde kendilerine bir dönem yer bulup, sonra hakkettiklerini iddia ettikleri iltifatla karşılaşmadıkları için, “Siz görürsünüz” diye ders vermeye kalkanlar..

Dindar mahallede kendilerinin hatalarını tolere edenlere sırtlarını dönüp, kendilerini sürekli suçlayanlarla birlikte hareket edebilecek kadar ilkesizleşen gruplar..

vs..vs..

Belki haksızlık olacak ama..

Diğerlerinin somut isimleri yazılmadığı halde, son vereceğim grubun ismini de yazdığım için, sanki bir önyargım varmış gibi görünecek ama..

Elle tutulur, gözle görünür rakamı, onlar  kendi elleri ile ortaya koyduklarından aktarmak zorundayım, Saadet Partisi teşkilatı..

31 Mart seçimlerinde, İstanbul’da ilçelerde SP’li başkan adaylarına oy verenlerin toplamı 200 bin iken..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bedava elektrik! 19 Ocak 2022 | 2.105 Okunma İHL’ye % 56, fen lisesine % 625 ve sahtekarlığın helalleşmesi! 18 Ocak 2022 | 3.425 Okunma ‘’Bak sen şu konuşan Aytun efendiye!’’ 17 Ocak 2022 | 2.653 Okunma Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu: “Kızlı-erkekli evler” mi, “inanca saygılı evler” mi?’’ 16 Ocak 2022 | 1.067 Okunma Yeni Akit Yazarı Ali Karahasanoğlu: ‘’Soylu: PKK’lılar alınmış! Ekrem: Trol gibi davranmasın!’’ 15 Ocak 2022 | 1.959 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum