Vahşeti durdurabiliriz şehitlik ruhunu kuşanabilirsek

 Bir avuç kahraman, soykırımcı ve terörist İsrail’e kök söktürüyor.Sadece kan dökücü, işgalci, çocuk katili, kadın düşmanı, insanlık düşmanı İsrail’e kan...

 

Bir avuç kahraman, soykırımcı ve terörist İsrail’e kök söktürüyor.

Sadece kan dökücü, işgalci, çocuk katili, kadın düşmanı, insanlık düşmanı İsrail’e kan kusturmuyor; onları destekleyen medeniyet maskeli vahşi Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya’ya kahramanlık dersi veriyor.

İnanmış ve adanmış kahramanlar, Siyonist zalimlere vatanseverlik nedir, inanmışlık nedir, hayata meydan okumak nedir, şehitliği kuşanmak nedir gösteriyorlar.

İsrail vahşeti, İslam ülkeleri yöneticilerinin birer kukla olduğunu gösterdi. İki milyar Müslüman; Kur’an’ın anlattığı cihat ve şehitlik ruhundan çok uzak.

GAZZELİ KAHRAMANLAR bütün Müslümanlara gerçek bir kahramanlık ve inanmışlık dersi veriyorlar. Bir avuç insan, vatanını savunmak için hayatını feda ediyor; zalime meydan okuyor. Uçaklar, toplar, tanklar, savaş gemileri ile roketler, fosfor bombaları yağdıran Siyonistlere karşı koyuyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yüzde 2.7’nin dünya görüşünü yüzde 92.3’e dayatmak demokratik mi? 30 Kasım 2023 | 257 Okunma Öğretmeni başarıya götüren yol 23 Kasım 2023 | 292 Okunma Vahşeti durdurabiliriz şehitlik ruhunu kuşanabilirsek 16 Kasım 2023 | 83 Okunma Çağdaş uygarlık düzeyi yalanı 09 Kasım 2023 | 166 Okunma Yabancı dille eğitim yapan evlatlarımızı devşiren okullar 02 Kasım 2023 | 432 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar