ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Diriliş destanı!

Milletimizin, 300 yıllık gerileme, savunma ve direnişte kalma talihi, 15 Temmuz 2016 gecesi kırılmaya uğradı .

Ahmet Zeki Gayberi
Ahmet Zeki Gayberi Milat Gazetesi
15 Temmuz 2018 | 23

Milletimizin, 300 yıllık gerileme, savunma ve direnişte kalma talihi, 15 Temmuz 2016 gecesi kırılmaya uğradı. ABD güdümlü Fetullahçı teröristlerin hain darbe girişimine karşı gösterilen milli refleksle, savunma ve direniş psikolojisinden diriliş safhasına geçtik.

Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk toprak kaybettiği anlaşma 1699 Karlofça Antlaşmasıdır. Karlofça ile Orta Avrupa'daki egemenliği sona eren Osmanlı Devleti gerileme dönemine girdi.

Milletimizin, 300 yıllık gerileme, savunma ve direnişte kalma talihi, bundan iki sene önce 15 Temmuz 2016 gecesi kırılmaya uğradı. ABD güdümlü Fetullahçı teröristlerin hain darbe girişimine karşı gösterilen milli refleksle, savunma ve direniş psikolojisinden diriliş safhasına geçtik.

300 yıllık bir uykudan uyanan millet, FETÖ, PKK, DAİŞ veya DHKP-C fark etmez, küresel güçlerin terör örgütleri eliyle Ümmetin ileri sancağı Türkiye’yi diz çöktürme planlarından vaz geçmediğini biliyor.

Batı’nın FETÖ’cü darbecileri geri vermemesi, Batılı siyasetçilerden ve batı medyasından Türkiye’ye destek gelmemesi, darbe mekaniğinin arkasında durmaktan vaz geçmediklerini gösteriyor.

SON ASRIN EN BÜYÜK HALK DEVRİMİ

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER