Otomotiv sektörünün "bilinen" ilk ölümlü vakasında ne olur?

Bir hafta önce, İstanbul’da faaliyet gösteren, Gerçek Oto olarak bilinen Opel Gerçek’te yaşanan virüs vakası ne yazık ki bir can almıştı.

Servis müdürü Zeki Güzel bu hastalık nedeniyle rahmetli oldu. Ancak yaşanan süreçle ilgili olarak Opel Türkiye’den de, Gerçek Oto’dan da otomotiv bayilerinin çatı örgütü olan OYDER’den de hala hiçbir açıklama yapılmadı. Diğer servis çalışanları kontrol altına alındı mı? Bu süre zarfında servise gelip-giden müşteriler bilgilendirildi mi? Sosyal medyada konuyla ilgili şu açıklamalar bizzat konuyu bilenler tarafından paylaşıldı: “Bayi Opel Gerçek. Rahmetli servis müdürü Zeki Güzel. Bu servise gidenler önlem almalı. Servisin sahibi yurt dışından gelince temasla bulaştırıyor. Şimdi kendisi de tedavi altında. Rahmetli servis müdürünün eşi ve oğlu da karantinada.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Formula 1 İstanbul izlenimleri… 16 Kasım 2020 | 53 Okunma Online rekabet hızlandı: Sahibinden, Araba.com, N11 ve GARAJ11' de neler oluyor? 09 Kasım 2020 | 1.016 Okunma Ekim de rekor getirecek! 02 Kasım 2020 | 89 Okunma Ne kadarı yerli tartışmasından Masterchef'e 26 Ekim 2020 | 109 Okunma Felaket haberciliği prim yapıyor! 19 Ekim 2020 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar