HEM ÇOK SATMAK HEM DE İLETİŞİM KURMAK MÜMKÜN

Geçen hafta otomotiv medyasının kalbi Hatay’da attı. Beşinci nesil Renault Clio’nun basın lansmanı 60’ı aşkın otomotiv gazetecisinin katılımı ile gerçekleşti. Son birkaç yıldır bu kadar yüksek katılımlı bir lansmana tanık olmamıştım.

Satışların ve pazar paylarının düşmesiyle birlikte değil çok katılımlı lansmanlar yapmak birçok marka yöneticisi telefonlara bile çıkmaz hale geldiler. Çok satan 3-4 marka yöneticileri de, az satan marka yöneticileri de bu süreçte değil lansman yapmak adeta basından köşe bucak kaçıyorlar... İşte böyle bir süreçten geçerken Renault Mais’in böylesi bir organizasyonu bu kadar yüksek katılımla yapması bence çok anlamlı. İşte bu yüzden de bu değerin vurgulanması adına bu satırları kaleme alıyorum. Renault Mais tüm birimleri ile bu zorlu süreçte hep yayınların ve yayıncıların yanında oldu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
OTOMOTİV'DE POZİTİF RÜZGAR! 05 Nisan 2021 | 77 Okunma "ARACIMI DEĞERLE" İŞLERİNDE DEĞERSİZLEŞTİRME ÇABALARI! 29 Mart 2021 | 108 Okunma PCR TESTİ YAPTIRIP LANSMANA GİTMEK!.. 22 Mart 2021 | 29 Okunma OTOMOTİV'DE KADININ ADI VAR MI? 15 Mart 2021 | 35 Okunma İŞLER YOLUNDA MI? 08 Mart 2021 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar