HEM ÇOK SATMAK HEM DE İLETİŞİM KURMAK MÜMKÜN

Geçen hafta otomotiv medyasının kalbi Hatay’da attı. Beşinci nesil Renault Clio’nun basın lansmanı 60’ı aşkın otomotiv gazetecisinin katılımı ile gerçekleşti. Son birkaç yıldır bu kadar yüksek katılımlı bir lansmana tanık olmamıştım.

Satışların ve pazar paylarının düşmesiyle birlikte değil çok katılımlı lansmanlar yapmak birçok marka yöneticisi telefonlara bile çıkmaz hale geldiler. Çok satan 3-4 marka yöneticileri de, az satan marka yöneticileri de bu süreçte değil lansman yapmak adeta basından köşe bucak kaçıyorlar... İşte böyle bir süreçten geçerken Renault Mais’in böylesi bir organizasyonu bu kadar yüksek katılımla yapması bence çok anlamlı. İşte bu yüzden de bu değerin vurgulanması adına bu satırları kaleme alıyorum. Renault Mais tüm birimleri ile bu zorlu süreçte hep yayınların ve yayıncıların yanında oldu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Formula 1 İstanbul izlenimleri… 16 Kasım 2020 | 53 Okunma Online rekabet hızlandı: Sahibinden, Araba.com, N11 ve GARAJ11' de neler oluyor? 09 Kasım 2020 | 1.016 Okunma Ekim de rekor getirecek! 02 Kasım 2020 | 89 Okunma Ne kadarı yerli tartışmasından Masterchef'e 26 Ekim 2020 | 109 Okunma Felaket haberciliği prim yapıyor! 19 Ekim 2020 | 42 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar