Gürcan Karakaş neden pes etti?

Gazeteci Fatih Altaylı geçen haftayı daha önce yerden yere vurduğu ve ağır hakaretlerle itham ettiği TOGG ve CEO’su Gürcan Karakaş’ı “methiye dizisi”yle geçirdi.

Okudunuz mu okumadınız mı bilmiyorum? Benim de bu yazı dizisinden haberim bir arkadaşımın uyarısı üzerine oldu. Çünkü Fatih Altaylı da benim için son dönemde itibarı, objektifliği ve samimiyeti kalmayan bindiği kayığın küreğini çeken gazetecilerden. Örneğin; Ertuğrul Özkök, Ahmet Hakan vb… Daha önce de yazdığım için aynı vurguyu tekrarlayacağım. Fatih Altaylı otomobil ve otomotiv bilgisiyle bugün “ben otomotiv gazeteciyim” diyen birçok meslektaşlarımızdan daha öndedir. Ama bu onu “ayrıcalıklı” bir yere koymaz. TOGG süreci başladığından bu yana hem yerli otomobilin üretileceğine, hem de CEO Gürcan Karakaş’a inanmadığını defalarca ağır bir dille yazan Fatih Altaylı’ya bu ayrıcalık neden?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne kadarı yerli tartışmasından Masterchef'e 26 Ekim 2020 | 93 Okunma Felaket haberciliği prim yapıyor! 19 Ekim 2020 | 28 Okunma Sözcü, otomotiv sözcülüğünden tamamen vazgeçti! 05 Ekim 2020 | 155 Okunma FORMULA 1'İN İSTANBUL'A DÖNÜŞÜ! 14 Eylül 2020 | 60 Okunma EYLÜL AYI NELERE GEBE? 07 Eylül 2020 | 76 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar