Gürcan Karakaş neden pes etti?

Gazeteci Fatih Altaylı geçen haftayı daha önce yerden yere vurduğu ve ağır hakaretlerle itham ettiği TOGG ve CEO’su Gürcan Karakaş’ı “methiye dizisi”yle geçirdi.

Okudunuz mu okumadınız mı bilmiyorum? Benim de bu yazı dizisinden haberim bir arkadaşımın uyarısı üzerine oldu. Çünkü Fatih Altaylı da benim için son dönemde itibarı, objektifliği ve samimiyeti kalmayan bindiği kayığın küreğini çeken gazetecilerden. Örneğin; Ertuğrul Özkök, Ahmet Hakan vb… Daha önce de yazdığım için aynı vurguyu tekrarlayacağım. Fatih Altaylı otomobil ve otomotiv bilgisiyle bugün “ben otomotiv gazeteciyim” diyen birçok meslektaşlarımızdan daha öndedir. Ama bu onu “ayrıcalıklı” bir yere koymaz. TOGG süreci başladığından bu yana hem yerli otomobilin üretileceğine, hem de CEO Gürcan Karakaş’a inanmadığını defalarca ağır bir dille yazan Fatih Altaylı’ya bu ayrıcalık neden?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
OTOMOTİV'DE POZİTİF RÜZGAR! 05 Nisan 2021 | 62 Okunma "ARACIMI DEĞERLE" İŞLERİNDE DEĞERSİZLEŞTİRME ÇABALARI! 29 Mart 2021 | 87 Okunma PCR TESTİ YAPTIRIP LANSMANA GİTMEK!.. 22 Mart 2021 | 29 Okunma OTOMOTİV'DE KADININ ADI VAR MI? 15 Mart 2021 | 33 Okunma İŞLER YOLUNDA MI? 08 Mart 2021 | 38 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar