Formula 1 İstanbul izlenimleri…

Dün 9 yıllık aradan sonra İntercity İstanbul Park'ta Formula 1 yarışına tanık olduk. Pandemi nedeniyle sonradan karar değiştirerek seyircisiz gerçekleştirildi.

Dün 9 yıllık aradan sonra İntercity İstanbul Park'ta Formula 1 yarışına tanık olduk.

Pandemi nedeniyle sonradan karar değiştirerek seyircisiz gerçekleştirildi. Yağışlı bir hava altında gerçekleşen yarış Formula 1 seyircileri tatarından daha büyük heyecan yarattı. Pilotların sık sık kaygan zemin nedeniyle pist dışına çıkmaları bu spor için çok da alışkın olmadığımız görüntülerdi. Protokol, VIP ve diğer özel görevli davetlilerin katıldığı yarışlarda zaman zaman “bunun neresi seyircisiz, ciddi bir kalabalık var” yorumu yapıldı. Haksız da sayılmazdı. Gerçekten de bana göre de “davetli” sayısı azımsanmayacak ölçülerdeydi. 9 yıllık aradan sonra İstanbul’daki bu organizasyona tanklık etmek isteyenlerin sayısı beni çok şaşırttı. Şimdi gözler önümüzdeki yıla çevrildi. Takvime girebilecek miyiz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Formula 1 İstanbul izlenimleri… 16 Kasım 2020 | 53 Okunma Online rekabet hızlandı: Sahibinden, Araba.com, N11 ve GARAJ11' de neler oluyor? 09 Kasım 2020 | 1.019 Okunma Ekim de rekor getirecek! 02 Kasım 2020 | 91 Okunma Ne kadarı yerli tartışmasından Masterchef'e 26 Ekim 2020 | 111 Okunma Felaket haberciliği prim yapıyor! 19 Ekim 2020 | 43 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar