Formula 1 İstanbul izlenimleri…

Dün 9 yıllık aradan sonra İntercity İstanbul Park'ta Formula 1 yarışına tanık olduk. Pandemi nedeniyle sonradan karar değiştirerek seyircisiz gerçekleştirildi.

Dün 9 yıllık aradan sonra İntercity İstanbul Park'ta Formula 1 yarışına tanık olduk.

Pandemi nedeniyle sonradan karar değiştirerek seyircisiz gerçekleştirildi. Yağışlı bir hava altında gerçekleşen yarış Formula 1 seyircileri tatarından daha büyük heyecan yarattı. Pilotların sık sık kaygan zemin nedeniyle pist dışına çıkmaları bu spor için çok da alışkın olmadığımız görüntülerdi. Protokol, VIP ve diğer özel görevli davetlilerin katıldığı yarışlarda zaman zaman “bunun neresi seyircisiz, ciddi bir kalabalık var” yorumu yapıldı. Haksız da sayılmazdı. Gerçekten de bana göre de “davetli” sayısı azımsanmayacak ölçülerdeydi. 9 yıllık aradan sonra İstanbul’daki bu organizasyona tanklık etmek isteyenlerin sayısı beni çok şaşırttı. Şimdi gözler önümüzdeki yıla çevrildi. Takvime girebilecek miyiz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
OTOMOTİV'DE POZİTİF RÜZGAR! 05 Nisan 2021 | 62 Okunma "ARACIMI DEĞERLE" İŞLERİNDE DEĞERSİZLEŞTİRME ÇABALARI! 29 Mart 2021 | 85 Okunma PCR TESTİ YAPTIRIP LANSMANA GİTMEK!.. 22 Mart 2021 | 29 Okunma OTOMOTİV'DE KADININ ADI VAR MI? 15 Mart 2021 | 33 Okunma İŞLER YOLUNDA MI? 08 Mart 2021 | 38 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar