Darısı diğer markaların başına!

Geçen hafta Mercedes-Benz Türk’ün 2004 yılında hayata geçirdiği “Her Kızımız Bir Yıldız” projesinin 15. Yılı nedeniyle yapılan basın toplantısındaydım.

15 yılın değerlendirildiği toplantıda bu yıl İstanbul’da misafir edilen kızlar da vardı. Haberi sayfada detaylarıyla okuyacaksınız. Ben burada otomotiv sektörünün “sürdürülebilir” faaliyetlerinden söz etmek istiyorum. Mercedes Benz Türk tam 15 yıldır Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile bu projeyi geliştirerek sürdürüyor. Toplantıda tanıştığım Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel’e otomotiv sektörünün diğer paydaşları ile başka ne tür faaliyetler sürdürdüklerini sordum. Yüksel “dönem dönem oluyor ama ne yazık ki sürekli devam etmiyor. Bu anlamda sadece Mercedes Benz Türk ile 15 yıldır çalışıyoruz” yanıtını verdi. Çeşitli badireler atlatan dernek şu sıralarda “bağış” konusunda olağanüstü bir destekle karşılaşıyormuş. Yüksel bu ilgiden ve destekten çok memnun olduklarının altını çiziyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
OTOMOTİV'DE POZİTİF RÜZGAR! 05 Nisan 2021 | 62 Okunma "ARACIMI DEĞERLE" İŞLERİNDE DEĞERSİZLEŞTİRME ÇABALARI! 29 Mart 2021 | 85 Okunma PCR TESTİ YAPTIRIP LANSMANA GİTMEK!.. 22 Mart 2021 | 29 Okunma OTOMOTİV'DE KADININ ADI VAR MI? 15 Mart 2021 | 33 Okunma İŞLER YOLUNDA MI? 08 Mart 2021 | 38 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar