Darısı diğer markaların başına!

Geçen hafta Mercedes-Benz Türk’ün 2004 yılında hayata geçirdiği “Her Kızımız Bir Yıldız” projesinin 15. Yılı nedeniyle yapılan basın toplantısındaydım.

15 yılın değerlendirildiği toplantıda bu yıl İstanbul’da misafir edilen kızlar da vardı. Haberi sayfada detaylarıyla okuyacaksınız. Ben burada otomotiv sektörünün “sürdürülebilir” faaliyetlerinden söz etmek istiyorum. Mercedes Benz Türk tam 15 yıldır Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile bu projeyi geliştirerek sürdürüyor. Toplantıda tanıştığım Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel’e otomotiv sektörünün diğer paydaşları ile başka ne tür faaliyetler sürdürdüklerini sordum. Yüksel “dönem dönem oluyor ama ne yazık ki sürekli devam etmiyor. Bu anlamda sadece Mercedes Benz Türk ile 15 yıldır çalışıyoruz” yanıtını verdi. Çeşitli badireler atlatan dernek şu sıralarda “bağış” konusunda olağanüstü bir destekle karşılaşıyormuş. Yüksel bu ilgiden ve destekten çok memnun olduklarının altını çiziyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
TEMMUZ VE TOGG 10 Ağustos 2020 | 87 Okunma ÖTV BAREMİ HABERİ VAR DA HABERCİLİĞİN BAREMİ YOK MU? 03 Ağustos 2020 | 32 Okunma Brand Finance raporundan bağımsız denetim raporuna!.. 13 Temmuz 2020 | 46 Okunma Ali Baba'nın bir çiftliği varmış! 06 Temmuz 2020 | 61 Okunma Tüketicilerle yetkili bayilerin hiç mi suçu yok? 29 Haziran 2020 | 73 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar