Özdemir'e soruyorum; neden Zekeriya Alp?

SORU: Türkiye Futbol Federasyonu hâlâ kurulları açıklamadı. Merkez Hakem Kurulu için lobi faaliyetleri olduğu söyleniyor. Zekeriya Alp'in adı geçiyor.  Sizce şu anki yönetim mi devam etmeli yoksa bir değişim şart mı?

ÖZDEMİR'E SORUYORUM; NEDEN ZEKERİYA ALP?

NIHAT Özdemir, Merkez Hakem Kurulu teşkilinde yanlış yapıyor. Dedikodular çok vahim. Zekeriya Alp gelebilir. Aslında eski bir hakem çok daha uygun olur zira dünyanın pek az yerinde MHK başkanı hakem kökenli değil. Ama duyuyoruz ki Zekeriya Bey'e ve Nihat Bey'e kurul teşkili için baskılar var. Birçok kişi kendi adamlarını kurula sokmak istiyor. Hakem camiasında hakemlikten çok namı başka yerlere uzanmış bir insan var ki onu kurulda gördüğüm an benim için Zekeriya Alp de Nihat Özdemir de o gün bitmiş olurlar. Sayın Özdemir'e sorum şu, niye Zekeriya Alp? Niye Sabri Çelik ve komitesiyle devam etmiyorsunuz? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hakemler de takımlar gibi iyi başladı 20 Ocak 2020 | 55 Okunma Spor ahlakı yerle bir oldu 19 Ocak 2020 | 898 Okunma Sen bizi enayi yerine mi koyuyorsun Zekeriya bey! 05 Ocak 2020 | 252 Okunma Mutlak penaltıyı vermediler 30 Aralık 2019 | 554 Okunma Mükemmel yönetti 29 Aralık 2019 | 144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar