G.Saray lehine hata yapanı yakarım mesajı!

1. MHK Başkanı Zekeriya Alp ve yönetimi ilk icraat olarak geçen sezonun en çok tartışılan iki hakemi Bülent Yıldırım ile Serkan Çınar'ı kadro dışı bıraktı. Bu durumu nasıl yorumluyorsunuz?

MHK'nin Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar'ı kadro dışı bırakması bir anlamda geçen senenin şaibeli olduğunun resmen beyanıdır. Tamam kabul ediyorum. Özellikle Serkan Çınar bana göre Rizespor-Galatasaray maçında çok ciddi masum olmayan yanlışlar yaptı. Bülent Yıldırım'ı ise Galatasaray-Beşiktaş derbisinde beğenmedim ama öylesine kariyeri olan hakemi yok etmek doğru değil. Bu karar istikbalde Galatasaray'ın aleyhine bir durumdur. Aslında MHK iki hakemin kafasını kopararak şu mesajı verdi: "Geçen yılki şampiyonluk şaibelidir, ey hakemler bu sene düzgün davranın." Ama madalyonun bir de öbür yüzü var. Karar hakemler tarafından şöyle de algılanabilir; "Önümüzdeki yıl Galatasaray lehine hata yapan hakemi tasfiye ederim."

2. Sizce üzeri çizilmesi gereken başka isimler var mıydı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hakemler de takımlar gibi iyi başladı 20 Ocak 2020 | 17 Okunma Spor ahlakı yerle bir oldu 19 Ocak 2020 | 876 Okunma Sen bizi enayi yerine mi koyuyorsun Zekeriya bey! 05 Ocak 2020 | 252 Okunma Mutlak penaltıyı vermediler 30 Aralık 2019 | 554 Okunma Mükemmel yönetti 29 Aralık 2019 | 144 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar