Tarih tekerrür eder mi!

Benzerlikler ayniyet ifade etmez. Aynı nehirde 2 kez yıkanamayacağınız gibi, tarih de tekerrür etmez. Nasıl insanların her biri parmak uçları gibi farklı ise, her günün de kendine özel, o günü diğer...

Benzerlikler ayniyet ifade etmez. Aynı nehirde 2 kez yıkanamayacağınız gibi, tarih de tekerrür etmez. Nasıl insanların her biri parmak uçları gibi farklı ise, her günün de kendine özel, o günü diğer günlerden ayıran, alamet-i farikası olan bir yanı vardır.

Irak’ı Saddam’a teslim eden kimdi ve Irak halkını Saddam’dan kim kurtardı. ABD’nin kucağına Kazakistan’da iktidarı Nazarbayev’e verilmesini sağlayanlar, kimdi ve bunu niçin, nasıl yaptılar. 

Şimdi Kazakistan’ı mevcut yönetimden kurtarmak isteyenler kimler.. 

Bu ölümü gösterip hastalığa razı etme taktiği değil mi? Çözümsüzlüğü çözüm gibi sunmak, ya da birinden kaçırır gibi gözükürken başkasının tuzağına düşmek! 

Bu münafıklar bazen da ikili oynarlar.. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak : ‘’Kenevir tarımında iyileştirme bekleniyor’’ 17 Ocak 2022 | 369 Okunma Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak: ‘’Keyfine bak!’’ 16 Ocak 2022 | 908 Okunma Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak: ’’Köle efendisini doğurunca!’’ 15 Ocak 2022 | 1.175 Okunma Tarih tekerrür etmesin diye 14 Ocak 2022 | 729 Okunma Tarih tekerrür eder mi! 13 Ocak 2022 | 1.594 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar