Lancet skandalı

Lancet’de bir skandal yaşandı. Ünlü tıp dergisinde yayınlanan bir makalede, pandemi ilan edildiğinde, pandemi ilanı için gerekli bir şart olan elde izole edilmiş bir mikrop olmadığı açıklandı.Zaten biz...

Lancet’de bir skandal yaşandı. Ünlü tıp dergisinde yayınlanan bir makalede, pandemi ilan edildiğinde, pandemi ilanı için gerekli bir şart olan elde izole edilmiş bir mikrop olmadığı açıklandı.

Zaten biz de başından beri bunu söylüyoruz. Elinizde izole bir mikrop yokken neye göre tanı kiti ürettiniz, neye göre ilaç ve aşı yaptınız, neye göre birtakım tedbirler ön gördünüz!!?

Biz başından beri bunu söylüyoruz! Ankara mitinginde sorduğumuz tek soru buydu, Yarasa nerde?

Üretilen bütün tedbirler, tanı kitleri, aşı ve ilaçlar, daha önce yaşanan SARS Gribi ile ilgili tedbirler ve çözüm önerilerinden ibaretti. Bütün dünyayı kandırdılar. Daha ilk günlerde DSÖ uzmanları bu durumu fark etmiş ve raporlamıştı. O raporu sümenaltı ettiler, en son Lancet’de yayınlanan makale, o raporun doğruluğunu kanıtlıyor. Esasen DSÖ kısa süre önce Çin’e gitti, Wuhan’da incelemeler yaptı ve bir sonuç alamadan geri döndüler. Çünki elde ettikleri sonuçlar global çetenin işine yaramıyordu. 

Çin’de 2019’dan beri...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vefa 17 Ekim 2021 | 5 Okunma Sivil, siyasal, STK vs. 16 Ekim 2021 | 697 Okunma Asiye tatile çıkabilir mi? 15 Ekim 2021 | 2.006 Okunma Çocuklarınıza mukayyet olun 14 Ekim 2021 | 1.730 Okunma Bir işin içinde herkes varsa 13 Ekim 2021 | 2.549 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar