Kim bu Kadir Sütçü?

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak'ın bugünkü (05.08.2022)''Kim bu Kadir Sütçü?'' başlıklı yazısı.

Onun kim olduğunu internetten öğrenebilirsiniz. Hatta eğitimine de katılabilirsiniz. 

Depreme ilişkin görüşleri yanında kendi sistemine göre, dünya çapında depremsel faaliyetler hakkında uyarılarını da öğrenebilirsiniz, internetteki DEKOS sayfasından.

Deprem konusunda Kadir Sütçü, deprem öncesi yerden çıkan gaz ve elektromanyetik dalgaların salınımının kaz ve köpek gibi hassas ya da yeraltında yaşayan karınca, köstebek, yılan gibi canlıların, balıkların hareketleri üzerindeki etkilerinden yola çıkarak bir takım öngörülerde bulunulabileceğini söylüyor ve bunları uygulamaları ile de gösteriyor. 

Yerden çıkan elektromanyetik dalgaların bulutların dünyaya bakan kısmında, gökten gelen dalgaların bulutların üstünde şekil, aynı zamanda yön ve hareketlerini, bu hareketin hızını etkilediğini söylüyor. Atmosferdeki her türlü basınç ve hareketin, fay hatları üzerindeki muhtemel etkisini raporlayarak kesine yakın sonuçlar ortaya koyuyor. 

Ama bu bilgiler...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne mi olacak şimdi! 07 Ağustos 2022 | 232 Okunma Şeytan’ın İK’sı! 06 Ağustos 2022 | 828 Okunma Kim bu Kadir Sütçü? 05 Ağustos 2022 | 5.264 Okunma Tayvan’da ne oluyor? 04 Ağustos 2022 | 3.222 Okunma Depremler neyin habercisi 03 Ağustos 2022 | 916 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar