Karar verin! Chip’lenecek (mi)siniz!

Dünyada niçin Chip krizi var düşündünüz mü? Chip üretim merkezleri gece gündüz insanlara ve hayvanlara takılacak Chip’lerin üretimi için çalışıyor. Tabii, Chip’ler takılınca...

Dünyada niçin Chip krizi var düşündünüz mü? Chip üretim merkezleri gece gündüz insanlara ve hayvanlara takılacak Chip’lerin üretimi için çalışıyor. 

Tabii, Chip’ler takılınca, bunların NeuraLink sistemi ile yapay zekayla ilişkilendirilmesi gerekiyor.

Her şey GreatReset projesinin en önemli parçası olan TransHumanizme geçişte en önemli unsur olan NeuraLink’i hayata geçirmek için. 5G bunun içindi, Starlink’ler bunun içindi.

Artık, dünyada son biyolojik insan neslini sıfırlamaya hazırlanıyorlar. Bizler ve son denekler bugün “Z kuşağı” diye tanımlananlar olacak. Z Kuşağı “siz bittiniz” kuşağıdır!. Onların kod adı Siborg olacak. Biz bugünden din, ahlak ve gelenekten bağımsız BİREY’ler olarak artık nüfus cüzdanlarımızda ve pasaportlarımızda, iş başvurularımızda, biyolojik cinsiyeti olmayan GENDER’ler olarak tanımlanıyoruz. Bu kara leke İstanbul Sözleşmesi sürecinde alnımıza çalındı. 

Daha sonra gelecek olanlar Klonoidler ve Kimeralar. Onlar yeryüzü cenneti için, ölümsüz olmak üzere...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İnsan tanrı olabilir mi!? 25 Ekim 2021 | 871 Okunma Harari ne demek istiyor? 24 Ekim 2021 | 1.311 Okunma Kıbrıs deyip geçmeyin 23 Ekim 2021 | 992 Okunma Bilardo oynar mısınız? 22 Ekim 2021 | 2.086 Okunma Hey gençler! 21 Ekim 2021 | 2.030 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar