Domuzdan mutant insan üretimi!

Tağut ve ona tapanlar kimler?!

Çok mu ağırınıza gitti! Ayı olsa daha mı iyi olurdu?! Zaten birileri atalarımızın maymunlar olduğu söyleyip durmuyor mu? Hani şu varoluşçular, Darwinist’ler, “evrimciler” ne diyorlar?.

Biz “yaratılış”a iman ediyoruz. Adem’in çocuklarıyız. Aklen, ahlaken bir tekamülden söz ediyoruz. Sadece tekamülden değil, tereddiden de söz ediyoruz. İnsan “ekmel-i mahlukat”, “eşref-i mahlukat” olabileceği gibi “belhum adal” yani hayvandan da aşağı olabilir.

İns’in Şeytanı, yapıp-ettikleri ile gerçek Şeytanı kıskandırabilir. İyi bilin, onlar aramızdalar, nefsimize taht kurmuşlardır. Kendilerini “ıslah ediciler” olarak takdim etmektedirler.

Maide 60: De ki: “Allah katında, ‘kesinleşmiş bir ceza olarak’ bundan daha kötüsünü haber vereyim mi? Allah’ın kendisine lanet ettiği, ona karşı gazablandığı ve onlardan maymunlar ve domuzlar kıldığı ile tağuta tapanlar; işte bunlar, yerleri daha kötü ve dümdüz yoldan daha çok sapmışlardır.”

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni felaket denizden mi gelecek!? 08 Haziran 2021 | 318 Okunma Sosyal media okuma kılavuzu 07 Haziran 2021 | 1.117 Okunma Sıra sentetik hücrede mi? 06 Haziran 2021 | 844 Okunma Medeniyet 05 Haziran 2021 | 876 Okunma Devlet 04 Haziran 2021 | 2.399 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar