Domuzdan mutant insan üretimi!

Tağut ve ona tapanlar kimler?!

Çok mu ağırınıza gitti! Ayı olsa daha mı iyi olurdu?! Zaten birileri atalarımızın maymunlar olduğu söyleyip durmuyor mu? Hani şu varoluşçular, Darwinist’ler, “evrimciler” ne diyorlar?.

Biz “yaratılış”a iman ediyoruz. Adem’in çocuklarıyız. Aklen, ahlaken bir tekamülden söz ediyoruz. Sadece tekamülden değil, tereddiden de söz ediyoruz. İnsan “ekmel-i mahlukat”, “eşref-i mahlukat” olabileceği gibi “belhum adal” yani hayvandan da aşağı olabilir.

İns’in Şeytanı, yapıp-ettikleri ile gerçek Şeytanı kıskandırabilir. İyi bilin, onlar aramızdalar, nefsimize taht kurmuşlardır. Kendilerini “ıslah ediciler” olarak takdim etmektedirler.

Maide 60: De ki: “Allah katında, ‘kesinleşmiş bir ceza olarak’ bundan daha kötüsünü haber vereyim mi? Allah’ın kendisine lanet ettiği, ona karşı gazablandığı ve onlardan maymunlar ve domuzlar kıldığı ile tağuta tapanlar; işte bunlar, yerleri daha kötü ve dümdüz yoldan daha çok sapmışlardır.”

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cennetten arsa satmak 07 Aralık 2021 | 2.226 Okunma Siber cennet, siber cemaat, siber cami 06 Aralık 2021 | 1.161 Okunma Yeni dünyada para ve Medyen halkı 05 Aralık 2021 | 1.180 Okunma Mikro faşizm 04 Aralık 2021 | 566 Okunma Ölçü, tartı ve para 03 Aralık 2021 | 1.507 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar