AK Parti’ye bu oyunu kimler oynuyor!  

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak'ın bugünkü (20.06.2022)''AK Parti’ye bu oyunu kimler oynuyor!'' başlıklı yazısı.

AK Partiye bu oyunu, AK Parti içindeki FETÖ’nün zihniyet ikizi AKP’liler mi oynuyor, yoksa başkaları da mı var. 

Biliyorum, bu memlekette o kadar Deist de yok, Gay de, Lezbiyen de. Cinsiyet değiştiren de yok..

Ama ben bir türlü anlayamıyorum, bütün T.C. yurttaşlarının kimliklerine nasıl, hangi anlayış, cür’et ve cesaretle “Gender” yazıldı. O 14 yaşındaki çocukların, din, ahlak ve gelenekten, biyolojik cinsiyetinden bağımsız, cinsel yönelim ve deneyimle cinsel tercihte bulunmasından söz eden sözleşme oy birliği ile nasıl imzalandı. 

Sahi AK Parti’ye bu oyunu kimler oynuyor!

Boş verin söylenenleri, gece 11’den sonra Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi’nde dolaşın biraz, sonra ara sokaklara girin bakın bakalım ne göreceksiniz. 

Harbiye’de dolaşın biraz, Levent’teki AVM’lere gidin bir hafta sonu, banka oturup önünüzden gelip geçenlere bakın. İsterseniz Fatih’te ya da Zeytinburnu’nda yapın aynı işi, ne göreceksiniz. 

Yaşlı adamlar, parkta kız oğlan fark etmez 7 yaşındaki bir çocuğun başını okşasa Pedofili zannedilecek diye korkar hale geldi.

Twitter’de bir il adı yazın bakın ekrana gelen görüntü ne oluyor.

Yorulmayın ya da, eğer ortaokul ya da liseye giden çocuğunuz varsa, sorun bakalım durum ne? 

Ankara’da iseniz, yine şehir merkezindeki AVM’lerde oteller bölgesinde aynı gözlemi yapabilirsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Laiklik mi dediniz! 05 Temmuz 2022 | 202 Okunma Yapay bilinç! 04 Temmuz 2022 | 1.196 Okunma Kimilerini kimileri ile def etmek 03 Temmuz 2022 | 742 Okunma La havle 02 Temmuz 2022 | 1.191 Okunma NATO zirvesinde ne oldu? 01 Temmuz 2022 | 2.321 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar