Namazla huzur bulanlar

 Namazla Diriliş seferberliğimize hız kesmeden yine ve yeniden devam ediyoruz elhamdülillah… Gücümüz yettiğince davetlere icabet etmeye, konuşmaya, yazmaya çizmeye çalışıyoruz. Gerek namazla ilgili...

 

Namazla Diriliş seferberliğimize hız kesmeden yine ve yeniden devam ediyoruz elhamdülillah… Gücümüz yettiğince davetlere icabet etmeye, konuşmaya, yazmaya çizmeye çalışıyoruz. Gerek namazla ilgili kitaplarımızı okuyan gerekse gerçek ve sanal ortamda konuşmalarımızı dinleyen kardeşlerimizden gelen mesajlar bizi kamçılıyor doğrusu. Bir kişinin namaza başlaması veya namaz bilinci kazanması büyük bahtiyarlık!.. Müsaadelerinizle, bugün bu mesajlardan birkaçını siz okuyucularımla paylaşmak istedim:

Fethiyeli: …On beş yaşındayken Namaz Bir Tevhid Eylemi kitabınızı okumuştum; sonra 2-3 defa daha okudum. Kırk sekiz yaşındayım; hâlâ da o kıymette bir kitap olmadığını düşünüyorum. Rabbimiz ilminizi, cehdinizi daim bereketli kılsın hocam.

Ceyyid: Birkaç yıl önce mkaihl’de bize seminer verip Haydi Namaza kitabınızı hediye etmiştiniz, çok etkilenmiştim. Ne zaman namaz bahsi geçse aklıma geliyorsunuz hocam. Allah hizmetinizi daim etsin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmtihan 06 Aralık 2022 | 117 Okunma Feraset ve Basiret 29 Kasım 2022 | 79 Okunma Kelime-i Tevhid’in gücü 22 Kasım 2022 | 87 Okunma “Cesaretin Babası” 15 Kasım 2022 | 104 Okunma Saflarımızı Meleklerin Saflarına Benzetmek 08 Kasım 2022 | 68 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar