Erdoğan’ın gençlerle buluşmasının öteki yüzü

Netice itibariyle hepsi bu ülkenin evladı. Hepsi, bizim gençlerimiz.

Müslüm filminde dikkat çekmişti, Şahin Kendirci. Müslüm Gürses’in çocukluğunu canlandırdığı bölümde olağanüstü sahiciydi.

Timuçin Esen gibi bir ustanın yanında çok başarılı bir iş çıkarmıştı.Şahin Kendirci’yi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Adana’da gençlerle buluşmasında birbiri ardına güzel türküleri söylerken görünce hemen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan’ı aradım.

“Adana’da gençlerle buluşmamız çok dinamik geçti. Cumhurbaşkanımız çok keyif aldı. Şahin Kendirci ayrı bir güzellik kattı” dedi. Ben sadece Âşık Veysel’in, “Uzun ince bir yoldayım” parçasına eşlik ettiğini zannediyordum ama Cumhurbaşkanı birçok şarkıya eşlik etmiş.

ERZURUM’DA EL FİDA

Erdoğan’ın gençlerle buluşmalarında, hepsinin ayrı bir hikâyesi var. Her şehrin dokusuna uygun bir konsept hazırlanıyor. Mekânlar ona göre seçiliyor. Ama bazı...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu tanıklık yapacak mı? 14 Ekim 2021 | 2.527 Okunma Siyasi cinayetler iddiası, soruşturma konusu yapılmalı 13 Ekim 2021 | 3.545 Okunma İlk kez yapılan hesaba göre, muhalefet ne kadar oy almalı? 12 Ekim 2021 | 7.340 Okunma Erdoğan’ın gençlerle buluşmasının öteki yüzü 11 Ekim 2021 | 4.745 Okunma Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında taktik savaşı 08 Ekim 2021 | 5.701 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar