Rus medyasını Erdoğan dizayn ediyor iddialarına Ersoy Dede'den cevap!

Star yazarı Ersoy Dede, Ahmet Davutoğlu ile canlı yayın programı yapan gazetecilerin Rus kanalı tarafından işlerine son verildiğini ve bu gazetecilerin işten çıkarılmasına Erdoğan'ın neden olduğu iddialarına cevap verdi.

Star Gazetesi yazarı Ersoy Dede, Ahmet Davutoğlu ile canlı yayın programı yapan üç gazetecinin - Akif Beki,İsmail Saymaz ve Yavuz Oğhan- Rus kanalı tarafından işlerine son verilmesi üzerine ortaya atılan iddialara cevap verdi.

Ersoy Dede, Erdoğan düşmanlığı yapan Rus kanalının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dizayn ettiği iddialarının inanılacak şey olmadığını yazdı.

Dede yazısında,

"Arkadaş, bu Radyo kategorik olarak Erdoğan düşmanlığı yapıyor. Rus sermayeli.. Putin’in emrinde.. Ama ne hikmetse Erdoğan içeride dizayn gücüne sahip.. (!)

Buna aklı başında hiç kimsenin inanmayacağı ortada. Fakat beni asıl düşündüren bugün politik nedenlerle işlerine son verilen bu üç gazetecinin buna şaşırmış olması. Allah aşkına bu gazetecilere o radyoda programa başlamadan evvel, Putin’in hassasiyetlerine dikkat ederek yayın yapmaları gerektiği söylendiğinde tepki verdiler mi?. (Bu bize söylenmedi demeyin sakın)  ‘Hayır biz Kırım konusunda ne düşünüyorsak onu söyleriz kimse bize karışamaz’ dediler mi?. " ifadelerine yer verdi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
FETÖ'nün operasyonel gazetesi: Taraf! FETÖ'nün operasyonel gazetesi: Taraf!
Ali Karahasanoğlu : İyi Partili'lerin Yaptığı Milliyetçiliğin ve Ülkücülüğün İstismarıdır ! Ali Karahasanoğlu : İyi Partili'lerin Yaptığı Milliyetçiliğin ve Ülkücülüğün İstismarıdır !
Yakup Köse : 5816 Sayılı Kanun Kaldırılmadan Türkiye'de  Düşünce ve ifade Özgürlüğünden Bahsedilemez ! Yakup Köse : 5816 Sayılı Kanun Kaldırılmadan Türkiye'de Düşünce ve ifade Özgürlüğünden Bahsedilemez !
Burhanettin Duran : Biden Yönetiminin Öncelikleri Bize Ne Anlatıyor ? Burhanettin Duran : Biden Yönetiminin Öncelikleri Bize Ne Anlatıyor ?
Abdulkadir Selvi Açıkladı : Asiltürk'ün Konuşmasında Karamollaoğlu'na Mesajı Neydi ? Abdulkadir Selvi Açıkladı : Asiltürk'ün Konuşmasında Karamollaoğlu'na Mesajı Neydi ?
Cem Küçük Sordu : Ankara Belediyesi'nden 107 Milyonluk İhale Almanız Normal Mi ? Cem Küçük Sordu : Ankara Belediyesi'nden 107 Milyonluk İhale Almanız Normal Mi ?
SON HABERLER
28 Şubat’ın hayaleti eylem planına sızar mı? 28 Şubat’ın hayaleti eylem planına sızar mı?
Siyaseti boşuna meşgul eden iki buçuk çıkmaz senaryo Siyaseti boşuna meşgul eden iki buçuk çıkmaz senaryo
Millet İttifakı'nın direnci Millet İttifakı'nın direnci
AK Parti ‘94 Ruhu’na dönebilir mi? AK Parti ‘94 Ruhu’na dönebilir mi?
İyi Parti’nin stratejik konumu İyi Parti’nin stratejik konumu
Erdoğan nasıl bir anayasa istiyor? Erdoğan nasıl bir anayasa istiyor?
Ayrıca da her çiçeğe dokunmamak, koklamamak gerekir! Ayrıca da her çiçeğe dokunmamak, koklamamak gerekir!
FETÖ'nün operasyonel gazetesi: Taraf! FETÖ'nün operasyonel gazetesi: Taraf!