Çılgın Dondurmacı'da dans etmeyen kalmasın! İşte mini etekli müşterisiyle öyle bir dans etti ki herkes ağzı açık izledi!

Son zamanlarda Tiktok fenomeni olan Çılgın Dondurmacı olarak tanınan Mehmet Dinç kadın müşterileri ile keyifli dans videolarını paylaşmaya devam ediyor. Mehmet Dinç, sosyal medya hesabında son olarak mini etekli müşterisi ile videosunu takipçilerine sundu.


Antalya'da dondurma dükkanı sahibi olan Mehmet Dinç çıkarmış olduğu Kalbimsin şarkısı ile birlikte müşterileriyle ettiği danslar TikTok platformuna yükleyerek fenomen haline geldi. Daha sonra ise Bulamam Senden Başka adlı şarkısını dinleyicilerine sundu ve artık bu şarkısıyla da danslarına devam ediyor. İşte haberimizin devamında tüm detayları sizlerle…

Danslarıyla neşe saçan çılgın dondurmacı!

Çektiği videolar ile TikTok platformunda izlenme rekorları kıran Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç genelde kadın müşterileriyle dondurma standı önünde kendi şarkıları eşliğinde keyifle dans ediyor. Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç’in paylaşımları kimileri tarafından beğenilirken kimileri tarafındanda eleştiri yağmuruna tutuluyor. Tiktok uygulamasında 18,2 milyon takipçisi bulunan Çılgın Dondurmacı Dinç, videolarını intagram ve youTube platformlarından da izleyicilerine paylaşıyor. Tiktok platformunda 8.5 milyon, İnstagram'da 824 bin takipçisi sahibi olan Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç Antalya'da çılgın dansları ile tanınan ve ünlü Maraş dondurması ile müzik keyfini buluşturan bir internet fenomeni olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tiktok ve İnstagram’ın yeni fenomeni çılgın dondurmacı!

Tiktok'ta ve Instagram'da videoları binlerce defa paylaşılan Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç Antalya'da çılgın dansları ile tanınan ve ünlü Maraş dondurması lezzetini keyifli bir şekilde müşterilerine sunmaya devam ediyor. Müşteriler tarafından ilgiyle takip edilen çılgın dondurmacı mini etekli müşterisi ile ettiği dans olay yarattı. Paylaştığı video izleyenleri güldürürken eleştiri almasına da sebep oldu. Sosyal medya hesaplarından paylaşmış olduğu Kalbimsin isimli şarkı ile son günlerde gündeme gelen Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç arama motorunda en çok araştırılan fenomenler arasında yer almakta. Tiktok uygulamasında 8.5 milyon, İnstagram'da ise 824 bin takipçisi bulunan Çılgın Dondurmacı Antalya'da çılgın dansları ile tanınan ve  dondurması ile müziği buluşturan bir internet fenomeni haline gelmiştir.

 

 

 

 

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
Doğan Çağlar: Yavuz Ağıralioğlu, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun hatırasıdır Doğan Çağlar: Yavuz Ağıralioğlu, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun hatırasıdır
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı