CHP ve HDP arasında gizli protokol var mı? HDP'de neden gönül kırıklığı var? Zafer Şahin yazdı

Milliyet yazarı Zafer Şahin bu hafta 'Zaman ayarlı Atatürkçülük' başlıklı yazısında bir çok konuya değindi. 'HDP ile gizli protokol var mı?' sorusunu soran Şahin özellikle Özel'in konuşması üzerine konuyu bakın nasıl kaleme aldı.

Milliyet yazarı Zafer Şahin bu haftaki yazısında çok önemli bir noktaya dikkat çekti. Yakın zamanda Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı ilk tur seçimlerinden sonra Ümit Özdağ ile imzaladığı gizli protokol ifşa olmuştu. 

Şahin, Özel'in yaptığı bir konuşmada söylediği sözlere dikkat çekti. Özgür Özel “Resmen ittifak olmadığımız ama oy aldığımız seçmenlerde.. Örneğin Doğu ve Güneydoğu illerindeki seçmenlerde de imzalanmış bir gizli protokol ve o protokollerdeki vaatler üzerine gönül kırıklıkları var!” ifadelerini kullanmıştı. 

Zafer Şahin, bunun üzerine 'Özel sanki Özdağ ile imzalanan protokolün HDP’yi üzdüğünü söylüyor ama ayrıntı bütünü anlatır. HDP’de neden gönül kırıklığı oluşsun ki? Acaba HDP’ye de vaatlerde bulundukları bir protokol daha mı var?Ümit Özdağ ile imzalanan gizli protokolün içeriğini öğrendik… Sıra HDP ile mutabık kalınan anlaşmada…' ifadelerini kullandı. 

Zafer Şahin yazısının devamı için >>>

ÇOK OKUNAN HABERLER
Akşener’in İYİ PARTİ’si bu haliyle CHP’ye bir fayda da getirmez! Barış Yarkadaş yazdı Akşener’in İYİ PARTİ’si bu haliyle CHP’ye bir fayda da getirmez! Barış Yarkadaş yazdı
SON HABERLER
Türk olsan da yine Türk düşmanlığı yapıyorsun! Türk olsan da yine Türk düşmanlığı yapıyorsun!
Napolyon yükseliyor Marvel düşüşte Napolyon yükseliyor Marvel düşüşte
İsrail’de kasap çok devlet adamı yok İsrail’de kasap çok devlet adamı yok
Sağlıklı şeker yoktur Sağlıklı şeker yoktur
Bunun adı ‘fon’ değil, bal gibi Ponzi Bunun adı ‘fon’ değil, bal gibi Ponzi
Bülent Ecevit’i yazmak Bülent Ecevit’i yazmak
Kılıçdaroğlu, kendine 7. Genel Başkan dedi... Kılıçdaroğlu’ndan TBMM Başkanı’na çağrı Kılıçdaroğlu, kendine 7. Genel Başkan dedi... Kılıçdaroğlu’ndan TBMM Başkanı’na çağrı
Büyük ligler koşuyor, G.Saray kovalıyor Büyük ligler koşuyor, G.Saray kovalıyor