İnnova çözümlerini dört kıta ve 37 ülkeye ihraç ediyor

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcısı İnnova’nın sadakat yönetimi çözümü, Cezayir’deki Ooredoo’da 2 milyar adet işlem hacmine ulaştı.

İnnova çözümlerini dört kıta ve 37 ülkeye ihraç ediyor

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcısı İnnova’nın sadakat yönetimi çözümü, Cezayir’deki Ooredoo’da 2 milyar adet işlem hacmine ulaştı.

İnnova’nın Cezayir’in önde gelen operatörlerinden Ooredoo’ya sunduğu PayFlex sadakat yönetimi çözümü, 2 milyar adet işlem kapasitesine ulaşarak uluslararası bir başarıya daha imza attı. Yapılan şirket açıklamasına göre müşteri sadakatini yükseltmek isteyen Ooredoo, İnnova’nın PayFlex sadakat yönetimi çözümü sayesinde farklı müşteri segmentlerine yönelik hediye ve avantajlar sunuyor. Müşterilerine yönelik iki farklı sadakat programını PayFlex Sadakat Yönetimi çözümü üzerinden hayata geçiren Ooredoo, üst segment müşterileri için başlattığı program kapsamında havalimanları, oteller, restoranlar gibi mekanlarda çeşitli indirimler ve hediye fırsatları sunuyor. Ooredoo, tüm müşterileri için sürdürdüğü puan programı ile de üyelerine operatör hizmetlerini kullandıkça kazanacakları puanlar dağıtıyor. Bu puanlar, yine operatörün ses, mesaj, data paketi gibi hizmetlerini içeren ödül ve servislerinden yararlanmak için kullanılıyor.

İnnova’nın Ooredoo için geliştirdiği çözüm, müşteri sadakat yönetimi alanında sektör için en prestijli ve saygın ödül organizasyonlarından olan Loyalty Magazine Awards 2019’da ‘En İyi Müşteri Deneyimi’ kategorisinde final aşamasına yükselme başarısını gösterdi ve ödül süreci hâlen devam ediyor.

“İnnova uluslararası pazarda büyümeyi hedefliyor”
Açıklamada görüşleri bulunan İnnova Genel Müdürü Ali Emir Eren, “Türkiye’de geliştirdiğimiz teknoloji çözümlerini ülkemizde olduğu gibi uluslararası pazarlarda da başarıyla hayata geçiriyoruz. İnnova olarak bugün ürünlerimiz dört kıtada, 37 farklı ülkede kullanılıyor. Cezayir’in lider telekom operatörlerinden Ooredoo için geliştirdiğimiz müşteri sadakat yönetimi programımız, yıldan yıla artan bir başarı kaydederek bugün toplam 7 milyon müşteri sayısına ve 2 milyar adet işlem gibi büyük bir hacme ulaşarak gücünü kanıtlamış durumda. İnnova olarak, uluslararası pazarlardaki büyümemizi artan bir hızla sürdürmek ve ürünlerimizin başarısını, yaygınlığını daha da geliştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Temel Karamollaoğlu'ndan 'yeni dönemin en önemli adımı!' Temel Karamollaoğlu'ndan 'yeni dönemin en önemli adımı!'
SON HABERLER
Bize utanmayı hatırlatan o güzel kıza elveda… Bize utanmayı hatırlatan o güzel kıza elveda…
FETÖ ile mücadele zayıfladı derken... FETÖ ile mücadele zayıfladı derken...
Bir yol hikâyesi Bir yol hikâyesi
Üzüntü yarışması Üzüntü yarışması
Erdoğan’ın son nokta konuşması Erdoğan’ın son nokta konuşması
Siz insansanız ben değilim! Siz insansanız ben değilim!
Cumhurbaşkanı adayı Gül mü, İmamoğlu mu olacak? Cumhurbaşkanı adayı Gül mü, İmamoğlu mu olacak?
Bazen bir adam çıkar Bazen bir adam çıkar