Amerikalıların İran'dan alacaklarını da bize ödetecekler

Bir zamanlar yandaş kanallarda “Türkiye’deki cari açığı kapatan adam” olarak lanse edilen Reza Zarrab’ı hatırlıyor musunuz? Hani, Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde...

Bir zamanlar yandaş kanallarda “Türkiye’deki cari açığı kapatan adam” olarak lanse edilen Reza Zarrab’ı hatırlıyor musunuz?
Hani, Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde kendisinden “altın ihracatı yapan bir zat. Ülkeye katkısının olduğunu biliyorum. Hayır işlerine girdiğini biliyorum” diye bahsettiği Reza Zarrab?
Ya da AKP hükümetinin, New York’ta tutuklu olduğu dönemde “akibetinden” endişe duyup, hakkında ABD hükümetine bir değil, iki kez nota verdiği aynı Reza Zarrab.
İşte o Reza Zarrab’ın Türkiye-İran hattındaki karanlık ilişkileri ve işleri nedeniyle, Türkiye’nin başı dertten kurtulmuyor.
Açılan ilk...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gerçek “Mavi Vatan” elden gidiyor... 13 Ağustos 2020 | 294 Okunma "Hilafet" kim için?  10 Ağustos 2020 | 246 Okunma Petrol ABD ve Rusya’ya şehitler bize... 06 Ağustos 2020 | 386 Okunma Ayasofya'daki kılıç kime karşı? 03 Ağustos 2020 | 579 Okunma Amerikalıların İran'dan alacaklarını da bize ödetecekler 30 Temmuz 2020 | 464 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar