Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz

Asrın siyaset önderimiz artık iyice çığrından çıktı, şirazesini kaydırdı. Partisinin eksenini kaydırdı, Cumhuriyetten ve Cumhuriyetin kurucusunun çizgisinden, ilkelerinden partisini tamamen saptırdı....

Asrın siyaset önderimiz artık iyice çığrından çıktı, şirazesini kaydırdı. Partisinin eksenini kaydırdı, Cumhuriyetten ve Cumhuriyetin kurucusunun çizgisinden, ilkelerinden partisini tamamen saptırdı.

 

Asrın siyaset önderimizin İslam ve Türkiye düşmanlarının uşaklarıyla, piyonlarıyla yaptığı işbirliği; emperyalist köpeklerini koruması, ilke ve felsefenin dışına çıkması, proje siyaseti yapmaması, negatif siyaset üzerinden iktidar düşmanlığı ile iktidarı düşürmeye çalışması, 9 seçim kaybetmesine ve her seçim sonrasında da başarılı olduğunu ve kazandıklarını ifade etmesi, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde sosyal demokrat adaylar yerine karşıt görüşlerden adaylar çıkarması vb. pek çok sebep, parti tabanında feci rahatsızlıklara ve homurtulara yol açmıştır.

Siyasetsizlik ve projesizlik partide önemli isimlerin Karaoğlan'ın partisine geçmelerine, Vatansever ve Ulusalcı tabanda sessiz ve derinden vurucu bir dip dalganın ortaya çıkmasına neden olmuştur. 

 

Asrın siyaset önderimiz 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar başarısız olursa, hatta güçlü olduğu ve elindeki pek çok belediyeleri de kaybederse parti içi muhalif Kalın olmayan siyesetçi, onun ipini çekecektir. Bunun yanı sıra Karaoğlan'ın partisine geçen ezeli muhalefet Karagül, aday olduğu yerden seçimi kazansın veya kazanmasın sol seçmen cenahında cepheden bayrak kaldırarak ve savaş açarak Asrın siyaset önderimizi alaşağı ederek ya Önderimizin partisinin başına geçip partiyi merkeze çekmeye çalışıp dış güçlerin oyuncağı olmaktan kurtaracak ya da Karaoğlan'ın partisini yeniden diriltip, sol, ulusal ve Vatansever tabanı yeniden karşı tarafta toplayarak Asrın siyaset önderimizin partisini sıfırlayarak, terör örgütleriyle ilintili marjinalize ve kriminalize bir parti haline getirecektir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çav Bella, yuh yuh! 24 Mayıs 2020 | 822 Okunma MİT 14 Mayıs 2020 | 325 Okunma Nefret suçu 01 Mayıs 2020 | 205 Okunma Yeni Uluslararası sistem-4 30 Nisan 2020 | 156 Okunma Yeni Uluslararası Sistem -3 24 Nisan 2020 | 118 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar