Libya petrolünün peşinde!

Şok, şok, şok. Sarsıcı, çarpıcı ve silkeleyici bir gelişme. Yok artık, bu da mı oldu, bunu da mı yaşıyoruz? diye soru sorduracak bir gelişme daha!

Şeytan Nirvanaya çıktı!

Bilindiği gibi dış politika, savunma, Kıbrıs, Ege, Avrupa Birliği, Akdeniz, terörle mücadele, Irak, Suriye, Akdeniz, Libya, Devletin uzun vadeli yüksek çıkarları… her türlü iç politika konularının üzerinde, siyaset üstü MİLİ konulardır.

 Asrın siyaset önderimiz, karikatür karakteri ve çizgi film kahramanının grup başkan vekili E. A. "...Türkiye Libya petrolünün peşinde, buna izin vermeyeceğiz." şeklinde, yuh artık, çüş dedirtecek irrasyonel, şeytanca ve düşmanca bir açıklama yaptı.

Bu vekilciğe iki soru sormak lazım:

1-  Batı, Amerika, Avrupa, Rusya, İsrail vb. ülkeler Ortadoğu'da, Akdeniz'de, Afrika'da, Libya'da petrol peşinde, buna izin vermeyeceğiz, dedin mi ve diyor musun? Hayır. Bugüne kadar hiç duymadım.

2- Sen kimin finosusun, tasmanı kim tutuyor; Müslüman Türk Milletine, Türkiye Cumhuriyeti Devletine, yurtta ve dünyada barış, demokrasi, medeniyet, adalet ve birlikte kalkınma peşinde koşan Türkiye'nin ali menfaatlerine karşı, kimin adına havlıyorsun, kime kuyruk sallıyorsun, kime yalamalık ve yandaşlık yapıyorsun? Küresel soykırımcılar ve emperyalizme...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ERMENİSTAN AZERBAYCAN'A YİNE SALDIRDI 04 Ağustos 2020 | 277 Okunma Dayakçı ve tecavüzcü HDPKK 25 Temmuz 2020 | 77 Okunma Ayasofya Camii ibadete açıldı! 17 Temmuz 2020 | 129 Okunma Sosyal medyama dokunma! 07 Temmuz 2020 | 136 Okunma Libya petrolünün peşinde! 26 Haziran 2020 | 2.396 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar