Kanadı kırık Deli Mine

Kanadı kırık deli mine bir televizyon programında günümüzdeki hükümet için “ bizim onlara yaptığımız zulmü şimdi onlar bize yapıyorlar. Ama biz gene geleceğiz, onlara aynısını yine...

Kanadı kırık deli mine bir televizyon programında günümüzdeki hükümet için “ bizim onlara yaptığımız zulmü şimdi onlar bize yapıyorlar. Ama biz gene geleceğiz, onlara aynısını yine yapacağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ama, namaz kılan ve oruç tutan dindarları irticacı ve Cumhuriyet düşmanı ilan eden, kamudan atan; dindarları, komünistleri ve Kürtleri düşman ilan eden; camileri kapatan ve ahıra çeviren, Arapça ezanı, Kur'an-ı Kerim okumayı yasaklayan, bunu yapanı hapse atan; laiklik ve  Atatürk'ü istismar ederek Millete ve Milletin değerlerine karşı savaş aleti olarak kullanan, kılık kıyafet ile dinin gereği başörtüsü takma özgürlüğünü katleden ve başörtülü insanlara zulmeden kendileri idi. Buna karşın günümüz iktidarının buna benzer insan hakları ihlalleri ile hak katliamlarında bulunduğunu; içkiyi, kıyafet özgürlüğünü, baş açmayı, mini eteği, nikahsız birlikte yaşamayı, zinayı yasakladığını; İslam'ın şartlarını her müslümana zorunlu kıldığını söylemek veya söyleyebilmek son derece olanak dışıdır. Şu anda mutlak bir din, vicdan, inanç, ibadet; yaşam özgürlüğünün olduğunu söylemek olanak dahilindedir.

Deli mine andımız ve Türkçe Ezan tartışmalarından sonra bir yerlerden cesaret almış olmalı ki, İlhan ya da, haşa, vahiy gelmiş olacak ki yine göl medyasına ait bir kanalda “ benim ilahın Atatürk'tür, ben Atatürk'e TAPIYORUM.” şeklinde beyanat verdi. Alkışlıyorum. Böyle bir açıklamayı zır deli bile, şeytan bile yapmaz. Çünkü şeytan bile inanmasa da, emirlerine uymasa da Allah'ın varlığını, kudretini bilir ve bir insana tapıyorum demez.

Bu hastalıklı, ideolojik, çağdışı, karanlık, sapkın, örümcek kafalı düşüncelerin son sürümü, tek dişi kalmış canavar şeklinde ortaya çıkışı, kanadı ve ayağı kırılmış, kafası şişmiş akbaba sürüsünün son artığı ya da artıkları; sapıklaşmış ve şeytanlaşmış şekilde kanadı kırık deli mine olarak ortaya çıkmaktadır. Acıyorum onlara! Son çırpınışlarını yaşıyorlar.

Kanadı kırık deli mine, sapkınlaşmış ve vahşileşmiş tek parti ideolojisinin, devam eden süreçlerde sürüsünün devamının günümüzdeki artıklarından biridir.

Sapkın ve vahşi tek parti ideolojisinin kurşun askerleri ve azı dişleri, otokratik sosyalistler, sahte sosyal demokratlar şunları söyleyegeldiler hep:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
EMPERYALİZMİN UŞAKLARI 19 Ekim 2019 | 24 Okunma BARIŞ PINARI HAREKATI 12 Ekim 2019 | 3 Okunma ALTIN VURUŞ: "ARA, BUL, YOK ET" 12 Eylül 2019 | 71 Okunma SOYKIRIMCI VE ORMAN KATİLİ PKK 30 Ağustos 2019 | 34 Okunma Seçimle gelen seçimle mi gider? 22 Ağustos 2019 | 97 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar