İKTİDAR PARTİSİ ANAP VE DYP OLUR MU?

İhtimal dahilinde. Olabilir.ANAP ve DYP, Milletin ve Devletin ilerlemesi, kalkınması ve güçlenmesi için ihtiyacı olan temel ve keskin reformları yapamaması; ileriye dönük cesur atılımlar gerçekleştirememesi, toplumun...

İhtimal dahilinde. Olabilir.

ANAP ve DYP, Milletin ve Devletin ilerlemesi, kalkınması ve güçlenmesi için ihtiyacı olan temel ve keskin reformları yapamaması; ileriye dönük cesur atılımlar gerçekleştirememesi, toplumun taleplerine kulak tıkaması, halkın sorunlarını çözememesi, zamanı günübirlik kısır çekişme-dedikodular ve popülist politikalarla geçirmesi nedeniyle yok olmuşlardır.

İktidar partisi tarihten ders alırsa, toplumun taleplerini karşılar, halkın sorunlarını çözer, toplumun ve devletin önünü açacak cesur anayasal ve yasal reformları yaparsa; Milletin ruh ve mana köküne uygun eğitim ve kültür iklimi oluşturabilir, yerli ve milli tarım ve hayvancılık politikası uygulayarak bu alanda ihracatı arttırırsa, enflasyon ve faiz oranlarını % 1'in altına, işsizlik oranını ise % 3'ün altına indirmeyi başarabilirse ANAP ve DYP gibi yok olmaz, erimez, tarihin parti mezarlığına gitmez.

İktidar partisinin ANAP ve DYP gibi yok olmaması, daha 10 yıllar boyunca iktidarda kalması, 2023 hedefleri ile birlikte 2053 ve 2071 hedeflerine Türkiye'nin, kendi yonetiminde ulaşması bağlamında yapması gerekenler, maddeler halinde şunlardır:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ALTIN VURUŞ: "ARA, BUL, YOK ET" 12 Eylül 2019 | 70 Okunma SOYKIRIMCI VE ORMAN KATİLİ PKK 30 Ağustos 2019 | 31 Okunma Seçimle gelen seçimle mi gider? 22 Ağustos 2019 | 96 Okunma YERLİ ELEKTRİKLİ TRAKTÖR 08 Ağustos 2019 | 98 Okunma İKTİDAR PARTİSİ ANAP VE DYP OLUR MU? 29 Temmuz 2019 | 8 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar