DÜNYANIN SOYKIRIMI (MÜSLÜMANLARIN, ÖZELDE TÜRKLERİN, DEĞİL)-1!

 Soykırım: Bir devletin sistematik olarak bilinçli ve planlı bir şekilde bir coğrafyayı, bir milletten, ırktan, etnik veya kültürel gruptan arındırmak amacıyla sivil ve masum insanları toplu şekilde kıymak...

 

Soykırım: Bir devletin sistematik olarak bilinçli ve planlı bir şekilde bir coğrafyayı, bir milletten, ırktan, etnik veya kültürel gruptan arındırmak amacıyla sivil ve masum insanları toplu şekilde kıymak, öldürmek, yok etmek, sürgün etmek eylemidir.

Bilindiği gibi Osmanlı ve Türkiye, yaklaşık 100 yıldır, İslam-Osmanlı-Türkiye düşmanları tarafından, haklı olarak güvenlik gerekçesi ile yapılan tehcir olayı ile ilgili sözde ermeni soykırım iddialarına maruz kalmakta, son dönemde ise ülkemiz, 33 yıldır düşman uşağı, soykırımcı ve 40 bin insanın katili, ateist Pkk terör örgütü ile mücadelesinde, istemsiz sivil kayıplarla ilgili katliam yapma suçlaması ile karşı karşıya kalmaktadır.

İç ve dış düşmanların amacı yerli işbirlikçilerle Türkiye’yi bölmek, zayıflatmak ve hatta yok etmektir.   

Soykırım bağlamında, Türkiye’nin sorunu kendisini dünyaya anlatamamasıdır. Türkiye, haksız, yersiz ve akıl dışı bir şekilde tarihi gerçeklerden ve bilimsellikten uzak iddialar karşısında bu iddiaların yalan olduğunu, İslam ve Türk tarihinde soykırım olmadığını, asıl Müslümanlar ve Türklerin soykırıma uğradığını, sözde ermeni soykırımı iddiaları özelinde 1. Dünya savaşı ve kurtuluş savaşında Anadolu’da 2.5 milyon Müslüman Türk’ün Ermeniler, destekçileri ve işgal devletleri tarafından soykırıma uğratıldığını, dünyada sömürgeci, emperyalist, totaliter, otoriter, faşist, sosyalist ve komünist egemen devletlerin tarihlerinin soykırımla dolu olduğunu, soykırımcı devlet ve milletlerin yaptıkları utanç tablosu soykırımları tek tek sistematik bir şekilde, dünyaya diplomasi, medya, kültürel-sinema aracılığı ile ve yüksek lobicilik faaliyetleri ile anlatamamıştır.

Haklıyken haksız duruma düşmüşüz,  savunmada kalmışız, hep!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünya savaşı-5 23 Nisan 2019 | 96 Okunma Dünya Savaşı-4 16 Nisan 2019 | 235 Okunma Dünya Savaşı-4 15 Nisan 2019 | 10 Okunma 3. Dünya Savaşı-3 08 Nisan 2019 | 172 Okunma DÜNYA SAVAŞI-2 01 Nisan 2019 | 12 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar