Dayakçı ve tecavüzcü HDPKK

Malum olduğu üzere HDP PKK'nın düşük çocuğudur. HEP, DEP, HADEP, DEHAP, DTP, BDP'nin devamıdır.

HDPKK'nın eskiden beri düşman uşağı, soykırım ocağı, katliam yuvası, Allahsız ve kitapsız, dinsiz ve imansız, Cami ve Kur'an yakıcısı, namaz ve ezanla aşağılıkça dalga geçen, çocuk ve kadın tecavüzcüsü olduğunu biliyorduk. 40 yıldır 13, 15, 17 yaşlarında erkek ve kız çocuklarını kandırarak dağa kaçırdıklarını, taciz ve tecavüz ettiklerini, ölüme sürüp mayın eşşeği yaptıklarını, en küçük eleştiri yada bırakma girişiminde öldürdüklerini görüyorduk. İnsan, organ, silah ve uyuşturucu kaçakçısı olduğunu müşahade ediyorduk.

Son olarak geçtiğimiz hafta HDPKK Milletvekili M.Işık'ın eşini döve döve hasatanelik etmesi, yine diğer bir HDPKK Milletvekili T.Çelik'in bir kadına tecavüz etmesi ve konunun üzerini kapatmak için aşağılıkça tehdit ve şantaj yapması; bunların ne kadar vahşi, barbar, haydut, cani, katil, hırsız, diktatör, çocuk ve kadın tecavüzcüsü, kuzu postuna bürünmüş canavar olduklarının göstergesidir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ERMENİSTAN AZERBAYCAN'A YİNE SALDIRDI 04 Ağustos 2020 | 280 Okunma Dayakçı ve tecavüzcü HDPKK 25 Temmuz 2020 | 78 Okunma Ayasofya Camii ibadete açıldı! 17 Temmuz 2020 | 131 Okunma Sosyal medyama dokunma! 07 Temmuz 2020 | 138 Okunma Libya petrolünün peşinde! 26 Haziran 2020 | 2.397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar