ÇİZGİ FİLM KAHRAMANI

Bizim çizgi film kahramanı, karikatür karakteri ve asrın siyaset önderimiz "Türkiye IŞİD (DEAŞ) ile yeterince mücadele etmiyor"  ve hızını alamıyor Türkiye ile birlikte ve omuz omuza İslam ve Türkiye...

Bizim çizgi film kahramanı, karikatür karakteri ve asrın siyaset önderimiz "Türkiye IŞİD (DEAŞ) ile yeterince mücadele etmiyor"  ve hızını alamıyor Türkiye ile birlikte ve omuz omuza İslam ve Türkiye düşmanları ile ve de terörün her türlüsü (PKK/SDG, DEAŞ…) ile mücadele eden, bu uğurda şehit olan SMO'na "terörist" diyerek yekten, açıktan, aleni ve kanırta kanırta safını belli etti, müstevlilerin müstemleke valiliğine soyunduğunu gösterdi.

 

Peki bu ne anlama geliyor? 35 yıldır Türkiye'de 55 bin insanın hayatına mal olan, soykırımcı, BATI, Amerika, İngiltere... ve İsrail'in kullanışlı aptalı PKK/YPG/SDG ile mücadelenin yetersiz olduğundan ve daha da mücadelenin arttırılması gerektiğinden bahsetmeyip; DEAŞ ile mücadelenin yetersiz olduğunu, SMO'nun terörist olduğunu ifade etmenin arkasındaki derin gerçek ya da gerekçe nedir? 35 yıldır Ülkemizde 55 bin insanın hayatını kaybetmesine neden olan, düşman uşağı ve soykırım ocağı PKK/YPG/SDG terör örgütü dururken, sadece 315 kişinin hayatına mal olan DEAŞ'la mücadelenin yetersizliğinden bahsetmesinin amacı nedir? Şüphesiz ki DEAŞ terör örgütü de dünyanın en vahşi ve barbar bir örgütüdür. Çünkü onu da İslam ve Türkiye düşmanları kurmuştur.

Hangisi daha vahşi, daha barbar, daha fazla soykırıma ve yıkıma sebep olmuştur? maddi ve manevi çöküntüye yol açmıştır? diye sorduğumuzda, tabiidir ki normal, sorgulayabilir ve aklı başında insanlar cevabın PKK/YPG/SDG terör örgütü olduğunu göreceklerdir. 

 

Türkiye DEAŞ ile dünyada en fazla mücadele eden, onunla göğüs göğüse çarpışarak onu imha den, korkusuz tek ülkedir. DEAŞ'ın saldırılarını ve verdirdiği kayıpları aşağıda vereceğim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'nin nükleer gücü 15 Ocak 2021 | 1.355 Okunma Düşmana ölüm 12 Ocak 2021 | 81 Okunma Emperyalizmin çocukları 01 Ocak 2021 | 224 Okunma Barbarlık ve vahşilik 23 Aralık 2020 | 186 Okunma O şey 15 Aralık 2020 | 350 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar