BİYOLOJİK SİLAH: KORONA VİRÜS

Malum, Çin'in Vuhan kentinde 2019 yılı Aralık ayında ortaya çıkıp bütün dünyayı saran ve özellikle Avrupa'da etkili olan korona virüs,  dünyada can almaya devam ediyor. Bütün dünya, zenginler ve...

Malum, Çin'in Vuhan kentinde 2019 yılı Aralık ayında ortaya çıkıp bütün dünyayı saran ve özellikle Avrupa'da etkili olan korona virüs,  dünyada can almaya devam ediyor. Bütün dünya, zenginler ve aristokratlar, soylular ve herkes hop oturup hop kalkıyor. Bir merkezden basılan düğme ile oluşturulan korku imparatorluğu tüm dünyayı kasıp kavuruyor. İleride gerçekleştirilecek projelere zemin hazırlanıyor. İnsanların beyinleri ve ruhları yönetiliyor. İnsan toplulukları bir yerlere yönlendiriliyor.

 Kontrollü senaryo/test, küresel ve bölgesel medyanın algı operasyonlarıyla toplumları küresel köleye dönüştürme projesi: Korona virüs pandemisi.

Dijital insan ve dijital toplumların oluşturulmasına, insanların çip takılarak kontrol edilebilir hale getirilmesine, insanların evlere hapsedilmesine, fiziki paradan dijital paraya geçişin zeminin hazırlanmasına yönelik küresel şeytanların hazırladığı bir senaryodur, Korona virüs vakası.

Batı, Amerika, İsrail???

Yakın tarihte, son 20 yıl içinde dünyada ve Türkiye'de de etkili olan deli dana hastalığı, kuş gribi, kırım kongolu kanamalı ateşi (kene), domuz gribi, sars virüsü vb. gibi.

 Korona virüs salgınından bugüne kadar, ortaya çıktığı günden itibaren yaklaşık 3 ayda, dünya genelinde ölenlerin sayısı toplam 8.000'i geçti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemiksiz siyaset 05 Haziran 2020 | 117 Okunma Akıncılar 01 Haziran 2020 | 96 Okunma Çav Bella, yuh yuh! 24 Mayıs 2020 | 829 Okunma MİT 14 Mayıs 2020 | 330 Okunma Nefret suçu 01 Mayıs 2020 | 209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar