ASRIN SİYASET ÖNDERİMİZ

Malum olduğu üzere bizim bir asrın siyaset önderimiz var. Bunun için Millet olarak ne kadar gururlansak azdır! Evlere şenlik. Ağlanacak halimize güldürüyor. İnsanın, Allah'ım neydi bu Milletin günahı ki neden...

Malum olduğu üzere bizim bir asrın siyaset önderimiz var. Bunun için Millet olarak ne kadar gururlansak azdır! Evlere şenlik. Ağlanacak halimize güldürüyor. İnsanın, Allah'ım neydi bu Milletin günahı ki neden asrın siyaset önderimizi başına musallat ettin? diye sorası geliyor.

Asrın siyaset önderimiz xa xa, PYD-YPG-SDG terör örgütüdür diyemiyor, açıktan FETÖ terör örgütüne cephe alamıyor, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz işgal, istila ve darbe girişimine açıkça darbe teşebbüsü diyemiyor. Devletin yöneticisine “senin ananı avradını”, bakanlarına “hergele” diyebiliyor, Devletin yöneticisine en galiz küfürler (o… çocuğu, s… gideceksin) eden küfürbazları danışman ve Milletvekili olarak etrafında bulundurabiliyor. 

Asrın siyaset önderimiz, her seferinde demokrasi, insan hakları, hukukun üstünlüğü, demokrasi kültürü ve milli irade konusunda Batı’yı örnek alır ve verir. Bu konularda Ülkemizi Batı'ya şikayet eder. Ancak, Batı demokrasisini ve demokratik kültürünü kendi siyasi hayatında uygulamamak, seçimlerde  kaybetmek sonucunda  istifa muessesini işletmek suretiyle siyasal kültüre katkıda bulunmamak konusunda da son derece yeteneklidir.  Ülkemizde “can güvenliği yok, turist gelmesin, yatırım ortamı yok yabancı sermaye gelmez” diyebiliyor. Asrın siyaset önderimiz xa xa Devlete “katil değil, seri katil” diyen, PKK’ lı teröristlere “piknikci”, “terörist de olsa Devletin teröristi öldürmeye hakkı yoktur” diye beyanat verenleri kıyısında, etrafında veya teşkilatında tutabiliyor.

Dedim ya, asrın siyaset önderimiz çok marifetli!

Böyle bir öndere sahip olduğu için Ülkemizin sırtı yere asla gelmeyecektir. Çünkü o bir çizgi film kahramanı, karikatür karakteridir.

Asrın siyaset önderimiz Cumhuriyet tarihinde hiç bir siyasetçinin yapamamış olduğu bir işi başararak bir referandumda oy kullanma işlemini gerçekleştirememiştir. Yürüyen merdivene tersten binmeyi de bu arada başarabilmiştir, asrın siyaset önderimiz. Asrın siyaset önderimiz Ülkemizde Ordunun siyasete etkisi, askeri vesayet, Natocu ve darbeci çetelerin, Cumhuriyet mitinglerinde Ordu göreve diyenler, genç subaylar rahatsız manşetleri atanlar kendi partisine olmasına rağmen, darbe yapma olasılığı karşında çeşitli vesilelerle “ bu Ülkede darbe olmaz. Darbe olursa ilk ben çıkarım tankın üzerine” demiştir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ÇİZGİ FİLM KAHRAMANI 11 Kasım 2019 | 40 Okunma Güvenli bölge mutabakatları 28 Ekim 2019 | 29 Okunma EMPERYALİZMİN UŞAKLARI 19 Ekim 2019 | 27 Okunma BARIŞ PINARI HAREKATI 12 Ekim 2019 | 6 Okunma ALTIN VURUŞ: "ARA, BUL, YOK ET" 12 Eylül 2019 | 73 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar