3. Dünya Savaşı-3

Şimdi konumuza dönelim. Batının büyük oyunu nedir? Irak ve Suriye’de ne planlanıyor? Bu ülkelerden sonra sıra kimde? Sırada Türkiye de var mı? İran’ı kullanarak Şii hilali mi oluşturulmak isteniyor? Kurulan...

Şimdi konumuza dönelim. Batının büyük oyunu nedir? Irak ve Suriye’de ne planlanıyor? Bu ülkelerden sonra sıra kimde? Sırada Türkiye de var mı? İran’ı kullanarak Şii hilali mi oluşturulmak isteniyor? Kurulan kukla terör örgütleri Müslüman ülkelerin üzerine salınarak ne amaçlanıyor? İslam dünyası ve Müslümanlar mezhep ve etnik savaşların kıskacında ve cenderesinde boğuşurken geri planda amaçlanan ne? Ortadoğu’da 3. Dünya savaşı mı çıkarılmak istenmektedir?  Bütün  bu soruların cevaplarını bulmaya çalışalım:

İslam ve Türkiye düşmanlarının, küresel soykırımcıların, sömürgeci ve emperyalistlerin, Haçlı-Siyonist ittifakının, Siyonizm soslu küresel finans baronlarının amaçlarını madde madde yazdığımızda yukarıdaki soruların cevaplarını bulmuş olacağız.

 

Gerçekleşemeyecek amaçlar:

 

1-     3. Dünya savaşını Ortadoğu bölgesinde çıkartarak dünyayı saracak büyük yıkımlar sonucunda Haçlı ve Siyonizm soslu tek dünya imparatorluğu kurmak. Bu imparatorluğun temeli Tevrat ve İncil’den besleniyor. Siyasi, askeri ve ekonomik tüm aygıtlar, kuram ve kurumlar kullanılarak küreselleşme adı altında dünyaya yedirilecek. Bu hedefe engel teşkil edecek Ulus-Devletler parçalanacak, Ortadoğu’da en az 22 devlet kurulacak. CIA, MOSSAD kaynaklarında ve Amerikan siyasi, askeri ve diplomatik çevrelerince belirtilmektedir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ÇİZGİ FİLM KAHRAMANI 11 Kasım 2019 | 40 Okunma Güvenli bölge mutabakatları 28 Ekim 2019 | 29 Okunma EMPERYALİZMİN UŞAKLARI 19 Ekim 2019 | 26 Okunma BARIŞ PINARI HAREKATI 12 Ekim 2019 | 6 Okunma ALTIN VURUŞ: "ARA, BUL, YOK ET" 12 Eylül 2019 | 73 Okunma
TÜM YAZILARI
İSTİKLAL GAZETESİ YAZARLARI
Yorumlar