3. Dünya Savaşı-3

Şimdi konumuza dönelim. Batının büyük oyunu nedir? Irak ve Suriye’de ne planlanıyor? Bu ülkelerden sonra sıra kimde? Sırada Türkiye de var mı? İran’ı kullanarak Şii hilali mi oluşturulmak isteniyor? Kurulan...

Şimdi konumuza dönelim. Batının büyük oyunu nedir? Irak ve Suriye’de ne planlanıyor? Bu ülkelerden sonra sıra kimde? Sırada Türkiye de var mı? İran’ı kullanarak Şii hilali mi oluşturulmak isteniyor? Kurulan kukla terör örgütleri Müslüman ülkelerin üzerine salınarak ne amaçlanıyor? İslam dünyası ve Müslümanlar mezhep ve etnik savaşların kıskacında ve cenderesinde boğuşurken geri planda amaçlanan ne? Ortadoğu’da 3. Dünya savaşı mı çıkarılmak istenmektedir?  Bütün  bu soruların cevaplarını bulmaya çalışalım:

İslam ve Türkiye düşmanlarının, küresel soykırımcıların, sömürgeci ve emperyalistlerin, Haçlı-Siyonist ittifakının, Siyonizm soslu küresel finans baronlarının amaçlarını madde madde yazdığımızda yukarıdaki soruların cevaplarını bulmuş olacağız.

 

Gerçekleşemeyecek amaçlar:

 

1-     3. Dünya savaşını Ortadoğu bölgesinde çıkartarak dünyayı saracak büyük yıkımlar sonucunda Haçlı ve Siyonizm soslu tek dünya imparatorluğu kurmak. Bu imparatorluğun temeli Tevrat ve İncil’den besleniyor. Siyasi, askeri ve ekonomik tüm aygıtlar, kuram ve kurumlar kullanılarak küreselleşme adı altında dünyaya yedirilecek. Bu hedefe engel teşkil edecek Ulus-Devletler parçalanacak, Ortadoğu’da en az 22 devlet kurulacak. CIA, MOSSAD kaynaklarında ve Amerikan siyasi, askeri ve diplomatik çevrelerince belirtilmektedir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
S-400 HAVA SAVUNMA SİSTEMİ 11 Temmuz 2019 | 132 Okunma Yeni dönem siyaset 25 Haziran 2019 | 34 Okunma Çifte standartlı siyaset 24 Haziran 2019 | 55 Okunma OSLO-HABUR-MEGRİ MEGRİ-BARZANİ 17 Haziran 2019 | 11 Okunma DÜNYA SAVAŞI-11 05 Haziran 2019 | 105 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar