Yalan siyaseti

DOĞRU ayağa kalkana kadar yalan dünyayı dolaşırmış. Batılı dostlarımız ve sözde müttefiklerimiz sayesinde bu sözün ne kadar doğru olduğunu bizzat deneyimlediğimiz bir süreci yaşıyoruz.

DOĞRU ayağa kalkana kadar yalan dünyayı dolaşırmış.

Batılı dostlarımız ve sözde müttefiklerimiz sayesinde bu sözün ne kadar doğru olduğunu bizzat deneyimlediğimiz bir süreci yaşıyoruz.

Doğu Akdeniz'de, Ege'de, Libya'da, Kafkasya'da, Suriye'de, Kıbrıs'ta uluslararası hukuka bağlı kalarak çıkarlarını savunan, hem sahada hem masada hakkını yedirmeyen Türkiye'yi yalan siyasetiyle engellemeye çalışıyorlar.

Bunu başarabilirler mi?

Tabi ki hayır… Çünkü Türkiye artık tam da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ifade ettiği gibi "Kimsenin hakkına göz dikmeyen ama kendi hakkını da söke söke alan bir ülke" olarak yoluna devam ediyor.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre Batılı dostlarımız özel sohbetlerde Türk muhataplarına "Anlaşmazlık yaşadığımız birçok konuda sizin haklı olduğunuzu biliyoruz" diyor! Ama iş resmiyete gelince hemen yan çiziyorlar.

Ve çözümsüzlüğe oynuyorlar..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mandacılar için Suriye ve S-400 gerçekleri 24 Kasım 2020 | 0 Okunma Akşener’e açık mektup 20 Kasım 2020 | 0 Okunma HDP’nin derdi kürtler mi? 14 Kasım 2020 | 0 Okunma Amerika bizi iktidar yap! 05 Kasım 2020 | 0 Okunma Teslim bayrağı 29 Ekim 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar