Korona kafası

Türkiye'de bazı çevrelerin aylardır heyecanla yolunu gözlediği Koronovirüs sonunda sınırlarımızdan içeri girdi.Maskeden sonra kına satışlarını da patlatmasına kesin gözüyle bakılan bu...

Türkiye'de bazı çevrelerin aylardır heyecanla yolunu gözlediği Koronovirüs sonunda sınırlarımızdan içeri girdi.

Maskeden sonra kına satışlarını da patlatmasına kesin gözüyle bakılan bu gelişme en çok taze CHP'li Abdullatif Şener'i sevindirmiş görünüyor.

Gece yarısı mutluluğunu gizleyemediği her cümlesinden belli olan tweetinde "Haberler kötü. Benden duymuş olmayın. Dünya ekonomisi çöküşe doğru yol alıyor. Eğer virüs bu hızla yayılırsa hiçbir iktidar ayakta kalamaz. Dostlar! Yeni bir dünyaya merhaba!" diyor.

Abdullatif Yoldaş'ı bu kadar sevindiren, umutlandıran şeyin ölümcül bir virüs olduğunun farkındasınız değil mi? İşte buna kısaca Korona kafası diyoruz.

Adam sandıkta yenemediği Erdoğan'ın düşmesi için umudunu derin ABD, AB, CIA, FETÖ, PKK-YPG, DEAŞ ve ESAD'dan sonra şimdi de Koronavirüs'e bağlamış!

Abdullatif Yoldaş'ın yalnız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Elbette ki yalnız değil…Olması da beklenemez. Sonuçta yeni bir dünya kuruluyor..Koskoca eski bakan yalan söylüyor olamaz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
IMF ile utanç yazışmaları 31 Mayıs 2020 | 2.035 Okunma Özdil’in tehdidi 23 Mayıs 2020 | 4.066 Okunma Askerin istifası 21 Mayıs 2020 | 3.586 Okunma Bodrum paşası 02 Mayıs 2020 | 1.766 Okunma 80 model anlamsızlık 30 Nisan 2020 | 211 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar