Korona kafası

Türkiye'de bazı çevrelerin aylardır heyecanla yolunu gözlediği Koronovirüs sonunda sınırlarımızdan içeri girdi.Maskeden sonra kına satışlarını da patlatmasına kesin gözüyle bakılan bu...

Türkiye'de bazı çevrelerin aylardır heyecanla yolunu gözlediği Koronovirüs sonunda sınırlarımızdan içeri girdi.

Maskeden sonra kına satışlarını da patlatmasına kesin gözüyle bakılan bu gelişme en çok taze CHP'li Abdullatif Şener'i sevindirmiş görünüyor.

Gece yarısı mutluluğunu gizleyemediği her cümlesinden belli olan tweetinde "Haberler kötü. Benden duymuş olmayın. Dünya ekonomisi çöküşe doğru yol alıyor. Eğer virüs bu hızla yayılırsa hiçbir iktidar ayakta kalamaz. Dostlar! Yeni bir dünyaya merhaba!" diyor.

Abdullatif Yoldaş'ı bu kadar sevindiren, umutlandıran şeyin ölümcül bir virüs olduğunun farkındasınız değil mi? İşte buna kısaca Korona kafası diyoruz.

Adam sandıkta yenemediği Erdoğan'ın düşmesi için umudunu derin ABD, AB, CIA, FETÖ, PKK-YPG, DEAŞ ve ESAD'dan sonra şimdi de Koronavirüs'e bağlamış!

Abdullatif Yoldaş'ın yalnız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Elbette ki yalnız değil…Olması da beklenemez. Sonuçta yeni bir dünya kuruluyor..Koskoca eski bakan yalan söylüyor olamaz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Teslim bayrağı 29 Ekim 2020 | 1.319 Okunma Yalan siyaseti 23 Ekim 2020 | 1.668 Okunma Enver Altaylı’nın görüştüğü siyasiler 22 Ekim 2020 | 1.670 Okunma Klinik vaka 08 Ekim 2020 | 362 Okunma Kahvaltı yetmez Dark da izleyin 10 Eylül 2020 | 332 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar