CHP’de Babacan çatlağı

Dünden beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine Ali Babacan'ın prensi Can Akın Çağlar'ın atanmasına tepki gösteren CHP'lilerin paylaşımlarını takip ediyorum.Vekilinden gazetecisine herkes...

Dünden beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine Ali Babacan'ın prensi Can Akın Çağlar'ın atanmasına tepki gösteren CHP'lilerin paylaşımlarını takip ediyorum.

Vekilinden gazetecisine herkes isyanlarda…

Bu aşırı tuhaf atama CHP'de yerel seçimden beri üstü örtülmeye çalışılan kırılmaya müsait bir fay hattını tüm çıplaklığıyla ortaya çıkardı.

Tunceli eski Milletvekili Hüseyin Aygün "Ekrem" diye seslendiği İBB Başkanına "Can Akın Çağlar, sağcı, dinci biri. Ne buldun bu arkadaşta? Bizim göremediğimiz. Hakikatten meraktayız. Bir de bu sağcı aşkın ne zaman bitecek? Yoksa hiç bitmeyecek mi?" diye sormuş.

Aygün aslında bu soruyu İmamoğlu'na değil aynı zamanda akrabası olan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sormalı… Çünkü bu atamayı yapan bizzat Kemal Bey sanki..

Can Ataklı'dan devam edelim. O da derin bir hayal kırıklığı içinde.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Klinik vaka 08 Ekim 2020 | 359 Okunma Kahvaltı yetmez Dark da izleyin 10 Eylül 2020 | 319 Okunma Ben de sizin elemanınızım! 05 Eylül 2020 | 561 Okunma Askeri rahat bırakın 03 Eylül 2020 | 208 Okunma Beton dökülen kuyular 29 Ağustos 2020 | 3.108 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar