Bölücek'in istifası

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun gizemli danışmanı Rasim Bölücek şanslı adam.CIA ajanı ve FETÖ hayranı Enver Altaylı ile kurduğu garip ilişkiler tam ortaya dökülmüştü ki, Elazığ...

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun gizemli danışmanı Rasim Bölücek şanslı adam.

CIA ajanı ve FETÖ hayranı Enver Altaylı ile kurduğu garip ilişkiler tam ortaya dökülmüştü ki, Elazığ depremi oldu.

Bölücek meselesi de unutulmaya yüz tuttu. Ama gazetecilikte fikri takip önemlidir. Geçen hafta bu köşede Bölücek'in CHP'den aldığı danışman maaşı dışında Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Metropol A.Ş'den de maaş aldığını yazmıştık.

İkametgah adresi "New York- ABD" görünen Bölücek, o yazıdan sonra sessiz, sedasız CHP'nin TBMM'deki danışman kadrosundan istifa etti. Bu kararı Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla mı yoksa kendi iradesiyle mi aldığı bilinmiyor. Ama gerekçe ne olursa olsun bu istifa önemli.

Demek ki CHP içinde Bölücek'in Enver Altaylı bağlantısı rahatsızlık yaratmış ve bir sorgulama süreci başlamış.

Bakalım o sürecin yansımaları belediyeye de sirayet edecek mi? Yakın arkadaşı Bölücek'i belediyenin inşaat şirketinden ballı maaşa bağlayan Mansur Yavaş'ın bu istifayla ilgili ne düşündüğünü gerçekten merak ediyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Klinik vaka 08 Ekim 2020 | 359 Okunma Kahvaltı yetmez Dark da izleyin 10 Eylül 2020 | 319 Okunma Ben de sizin elemanınızım! 05 Eylül 2020 | 561 Okunma Askeri rahat bırakın 03 Eylül 2020 | 208 Okunma Beton dökülen kuyular 29 Ağustos 2020 | 3.108 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar