İslâm’sız İslâm: Çağdaş hurafeler çöplüğü

İngiltere’de bir ilk yaşandı: Güya bir Müslüman, Hamza Yusuf isimli Pakistanlı bir adam, Başbakan yapıldı. Evet, yapıldı! Bu olay, devrim gibi sunuldu. İngiliz bu; Müslüman kılıklı bir adamı durup...

İngiltere’de bir ilk yaşandı: Güya bir Müslüman, Hamza Yusuf isimli Pakistanlı bir adam, Başbakan yapıldı. Evet, yapıldı! Bu olay, devrim gibi sunuldu. İngiliz bu; Müslüman kılıklı bir adamı durup dururken ne diye Başbakan yapsın ki? İslâm’a en büyük darbeyi vuran, İngiliz’in vardır bir hesabı diye düşünmeli insan!

Başbakan yapılan adam başbakanlık konutunda namaz kıldırıyor bir grup insana. İmamlık yapıyor! Ama ne cemaat öyle! Erkek kadın karışık!

Bu adam, eşcinsel şebekeleri tarafından çok seviliyor. Çünkü bu Müslüman kılıklı adam, eşcinselliği günah olarak görmüyor ve eşcinsel evlilikleri savunuyor!

Tipik İngiliz operasyonu bu: İslâm›sız İslâm projesinin en ürpertici ürünlerinden biri bu.

İslâm’sız İslâm ne demek peki? Bunu birkaç yıl önce yazmıştım. O yazımı paylaşıyorum sizlerle..

OMURGA VE SÂBİTE OLMADAN AYAKTA DURAMAYIZ!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İki asırlık takoz ve önümüzü açacak bir yol haritası 02 Haziran 2023 | 501 Okunma Fetih ruhu ve Fatih ile Necip Fazıl’ın medeniyet ufku 29 Mayıs 2023 | 535 Okunma Medeniyet / kardeşlik ruhunun yitirilmesi ve Türkiye’nin parçalanma tehlikesi! 28 Mayıs 2023 | 251 Okunma Diriltici fetih ruhu ve varedici istiklal ve istikbal mücadelesi ufku (1) 26 Mayıs 2023 | 178 Okunma Batı’nın felsefî bunalımı, Türkiye kuşatması ve Türkiye’nin yarma harekâtları… 22 Mayıs 2023 | 308 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar