Geliyorum diyen felâket geldi, kapıya dayandı: Çocuklarımızı kaybediyoruz! Ey devlet, uyuma!

Devlet aslâ sessiz kalamaz bunlara !

Asıl felâket henüz geliyor! Yıllardır, bangır bangır bağırıp duruyorum gerek bu sütunda gerek sosyal medyada gerekse televizyonlarda!

İnsanlar beni felâket tellalı olmakla suçluyorlar gelen tehlikelere dikkat çeken yazılar yazdığımda ya da televizyonlarda bu konuları dillendirdiğim zaman.

Felâket başlarına gelmeyince, kapılarını çalmayınca, evlerine girmeyince görmüyor, görmek istemiyor insanlar, maalesef!

İNSAN TÜRÜNÜ YOK EDECEK ÜRPERTİCİ BİR FELÂKET BU!

Ürpertici gerçek şu: Umursamıyorlar insanlar başlarına gelmeyince!

Ama o felâket artık bize kâbuslar gördürecek kadar yakınımızda, en yakınımızda.

Onunla yüzleşmek, hesaplaşmak ve püskürtmek için gerekli hazırlıkları yapmaktan başka seçeceğimiz yok.

Geliyorum diyen felâket şu: Çocuklarımız, gençlerimiz, özellikle de muhafazakâr ailelerin eşcinsel sapkın ilişki biçimlerine yakalarını paçalarını kaptıran genç çocukları yüzünden aileler perişan durumda, şok yaşıyorlar! Bir psikiyatrist dostumuz söyledi bunu geçtiğimiz günlerde ürpererek! Neler anlattı, neler! Şok oldum!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Üstad Sezai Karakoç’un Kurban Bayramı mesajı 26 Temmuz 2021 | 328 Okunma Korona hapishanesini kalıcı hâle getirmek, dünyayı köleleştirmek mi istiyorlar? 25 Temmuz 2021 | 473 Okunma Kurban’ı “cinayet” olarak görmek! 23 Temmuz 2021 | 311 Okunma Arefe günlerinin heyecanı ve telâşı, bayram günlerinin sevinci ve coşkusu… 19 Temmuz 2021 | 196 Okunma Fiîlî işgale izin vermedik ama zihnî işgal millî güvenlik meselesine dönüşmek üzere! 18 Temmuz 2021 | 259 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar