Dikkat! Türkiye’yi Kıbrıs’tan vuracaklar!

Türkiye Cumhuriyeti olarak on yıllarca hem Türkiye’nin hem de Kıbrıs’ın geleceğini tehlikeye sokacak basiretsiz, köksüz, soluksuz Kıbrıs politikaları izlendiğimizin farkında mıyız acaba?Öyle...

Türkiye Cumhuriyeti olarak on yıllarca hem Türkiye’nin hem de Kıbrıs’ın geleceğini tehlikeye sokacak basiretsiz, köksüz, soluksuz Kıbrıs politikaları izlendiğimizin farkında mıyız acaba?

Öyle anlaşılıyor ki, gelecek yılların, hatta gelecek on yılların alacağı şekil, Kıbrıs’tan ve etrafından belirlenecek!

ASKERÎ YIĞINAĞI GÖRÜYORUZ AMA KÜLTÜREL SÖMÜRGELEŞMEYİ GÖREMİYORUZ!

Kıbrıs’ın etrafında yaşanan gelişmeleri Türkiye olarak yakından takip ediyoruz. O yüzden yüzyılın en büyük askerî tatbikatını henüz yaptı Türkiye: Hem karadan hem havadan hem de denizden eşzamanlı olarak gerçekleştirilen çok önemli bir tatbikattı bu.

Bu tatbikatla Kıbrıs’a ve çevresine, savaş gemileri, savaş uçakları yığan ABD, İngiltere, Rusya, Fransa, İtalya, BAE, Mısır ve İsrail’in doğal gaz ve petrol bahanesiyle Doğu Akdeniz’in sularını fenâ hâlde ısıtan girişimlerine karşı teyakkuz hâlinde olduğumuz mesajını verdik.

Bu mesaj taraflarca alındı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayasofya’nın açılması, Türkiye’nin önünü açacak... 13 Temmuz 2020 | 2.780 Okunma Ayasofya’nın zincirlerinin kırılması, Türkiye’nin ruhunun kurtarılması 12 Temmuz 2020 | 707 Okunma 15 Temmuz’da “paralel din” tehlikesi püskürtüldü! 10 Temmuz 2020 | 2.288 Okunma Bir ruh atılımı kıvılcımı: Direniş, diriliş ve varoluş yolculuğu 06 Temmuz 2020 | 2.166 Okunma Toplumun ruhunu yitirme tehlikesine “dur” deme mücadelesi... 05 Temmuz 2020 | 373 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar