Ailenin çöküşünü seyredemeyiz!

Aile çöküyor... Boşanmalar ürpertici boyutlara ulaştı!Boşanma olgusunun en ürpertici yanı, yaklaşık son on yıldan bu yana özellikle İslâmî / muhafazakâr ailelerde boşanma oranlarında...

Aile çöküyor... Boşanmalar ürpertici boyutlara ulaştı!

Boşanma olgusunun en ürpertici yanı, yaklaşık son on yıldan bu yana özellikle İslâmî / muhafazakâr ailelerde boşanma oranlarında büyük patlama yaşanıyor olması!

Dünyada ailenin en güçlü olduğu bir toplumda böyle bir yıkımın yaşanıyor olması, alarm zillerinin çalıyor olması için kâfî değil mi?

Türkiye, İstanbul Sözleşmesi olarak bilinen, ailenin adım adım altını oyma projesi olan lanet olası anlaşmadan derhal çıkmalıdır!

Toplumsal cinsiyet eşitliği gibi ilk başta cazip gelen ama sapkın ilişki biçimlerinin meşru görülmesine kadar yığınla çarpık ilişki biçimini meşrûlaştıran sinsi projelere derhal son verilmelidir!

Bu ülkenin çocukları, her tür şiddete, tecavüze, cinayete karşı duyarlı olmayı, cinsiyet fikrini yok eden insanlık düşmanı bu tür iğrenç projelerden öğrenecek değiller herhalde, değil mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye, tarihî yükümlülüğünü üstlendiğinde, tarihin akışı değişecek yeniden... 18 Mart 2019 | 2.771 Okunma Kurşun masum Müslümanları katletti ama silah Türkiye’ye doğrultuldu! 17 Mart 2019 | 3.746 Okunma Ailenin çöküşünü seyredemeyiz! 15 Mart 2019 | 356 Okunma Ezan, bütün insanlık için esenlik ve özgürlük bildirisidir 11 Mart 2019 | 3.840 Okunma Üç Aylar iklimi: Diriltici, leziz bir bahar mevsimi 10 Mart 2019 | 120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar