Umudu bitse inadı bitmeyen anneler...

Tek kelime ile 'muhteşem' bir bölümdü. Atv'nin şimdiden efsaneler arasına giren dizisi Sen Anlat Karadeniz, yeni sezona 'Karadeniz fırtınası' gibi girdi. Daha ekrana geldiği ilk bölümünün ardından bu sütunlarda şöyle demiştim:

"Sen Anlat Karadeniz, bu ülkede kadına şiddete karşı verilen büyük savaşın bayrağını taşıyacak..." Fazlası oldu, olmaya da devam ediyor. İzleyiciler, önce kendisine fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayan canavar ruhlu Vedat'a karşı mücadelesinde Nefes'in yanında nefes nefese saf tuttu.
Vedat'ı hep beraber alt ettik.
Ama bu memlekette şiddete susamış erkeğin sonu gelir mi?
Bu kez ortak düşmanımız Genco oldu.
Karısına ve kızlarına akıl almaz işkenceler yapan Genco'nun şerrinden küçük kızı Melek'i kurtarmak için Nefes ile kocası Tahir, inanılmaz bir mücadeleye girişti. Tüm aile de onların yanında yer aldı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kardeş payı yeniden olmaz mı? 08 Temmuz 2020 | 185 Okunma Bir uzaylı bizim TV sinyallerimizi yakalarsa... 07 Temmuz 2020 | 44 Okunma Şu havai fişek saçmalığını bitirelim artık 05 Temmuz 2020 | 89 Okunma Barış’a mektup 04 Temmuz 2020 | 66 Okunma Bu rezilliğe hemen son verilmeli 03 Temmuz 2020 | 190 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar