Tatil köyü tüyoları

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amacıyla sayısız kez tatil köylerinde konakladım. Bu defa işin acemileri için bir "Tatil Köyü Konaklama Rehberi" hazırlayarak vatana millete bir faydam olsun istedim. İşte tatil köyüne...

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amacıyla sayısız kez tatil köylerinde konakladım. Bu defa işin acemileri için bir "Tatil Köyü Konaklama Rehberi" hazırlayarak vatana millete bir faydam olsun istedim. İşte tatil köyüne gitmeden önce kesip saklayabileceğiniz tüyolar:
1- Vardığınızda ilk iş olarak tesisin krokisini inceleyin ya da kısa bir keşif gezisi yapın. Yoksa son gün karşınıza çıkan sakin havuzu görüp de "Allah'ım keşke bu huzurlu köşeyi daha önce keşfetseydim" diye hayıflanabilirsiniz.
2- İkinci iş olarak güvenlik kameralarının görüş alanı içinde olan yerleri belirleyin ve mümkün olduğunca buralarda vakit geçirin.
3- Tatil sepetinizde nelerin bulunduğunu iyice öğrenin. Aksi halde bir gecelik alakart restoran hakkınızı, SPA hediyenizi, ekstra ikramları ıskalayabilirsiniz.
4- Çocuk sahibiyseniz mutlaka çocuk dostu otelleri tercih edin. Pedagoji eğitimi almış ağabey ve ablaların nezaretinde gün boyu etkinlik düzenleyen çocuk kulüpleri, kafa dinlemek isteyen ebeveynlerin kurtarıcısı oluyor.
5- Aileden biri her sabah uykusundan fedakarlık etmek zorunda. Çünkü en güzel...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yerli Kelebek: Polis Cemil Efendi 14 Ağustos 2022 | 71 Okunma Böyle okura can kurban 13 Ağustos 2022 | 98 Okunma Eren Bülbül sorusu ağlattı 12 Ağustos 2022 | 111 Okunma ‘Hasta adam’dan ‘Hasta eden adam’a 11 Ağustos 2022 | 207 Okunma Fenomenden oyuncu olur mu? 10 Ağustos 2022 | 152 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar