Sinek küçüktür fakat...

Bu köşenin okurlarına göre geçen haftanın en önemli olayı Beyaz TV ekranlarında spor yorumcusu Dr. Ahmet Çakar'ın stüdyoda yakaladığı bir at sineğini yemesiydi. (Daha fazla mide bulandırmamak için...

Bu köşenin okurlarına göre geçen haftanın en önemli olayı Beyaz TV ekranlarında spor yorumcusu Dr. Ahmet Çakar'ın stüdyoda yakaladığı bir at sineğini yemesiydi. (Daha fazla mide bulandırmamak için tekrar olayın ayrıntılarına girmek istemiyorum.)
Köşemizin okurları ve takipçilerim de bu olayı kendi bakış açılarıyla yorumladılar. İşte çirkin olayın izleyici nezdindeki yansımaları:
"Şovun adını rezillik, pislik yaptılar. Sadece yazıklar olsun diyorum. Yüksel Bey, bunlara program yaptıranlar da reyting yaptıranlar da en az onlar kadar suçlu." (Ayşe Uzuner)
"Yaşlandıkça şaşırıyor bu ünlüler nedense?.." (Necef45)
"Midem bulandı..." (Nimet Taşkın)
"Valla Yüksel ağabey bunlardan futbol yorumcusu değil, şovmen olur ancak. Yorumcu dediğin Erman Toroğlu ve Şansal Büyüka gibi olur." (Melek Panko)
"Koca koca adamların yaptıkları nedir böyle? Televizyon ekranlarındaki seviye artık belli!.."...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ünlüler neden boşanıyor? 21 Mayıs 2022 | 37 Okunma Devletin eli yalnız kalplere değince 20 Mayıs 2022 | 68 Okunma Bu bayram işte böyle kutlanır 19 Mayıs 2022 | 57 Okunma Cem Yılmaz meğer kendini zor tutarmış 18 Mayıs 2022 | 405 Okunma Decoder gibi dizi 17 Mayıs 2022 | 278 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar