‘Seni Bergen gibi yaparım’

Aleyna adlı dünya güzeli 17 yaşındaki kız, sevgilisi tarafından ağır yaralanmıştı. Babası, haber mikrofonlarına kızının eski erkek arkadaşının onu defalarca "Seni Bergen gibi yaparım" diye...

Aleyna adlı dünya güzeli 17 yaşındaki kız, sevgilisi tarafından ağır yaralanmıştı. Babası, haber mikrofonlarına kızının eski erkek arkadaşının onu defalarca "Seni Bergen gibi yaparım" diye tehdit ettiğini söylüyordu.
"Seni Bergen gibi yaparım..." Bu cümleyi son zamanlarda pek çok kriminal olayda duymuştum. Kısa bir araştırma yapınca önüme şu sonuçlar çıktı:Emirhan Döner adlı sabıkalı, cezaevinden çıkar çıkmaz eski sevgilisi Şenay Şentürk'ü "Seni Bergen gibi yaparım" diye tehdit etti.
Erkek şiddetinden KADES uygulamasıyla kurtulan Ayşegül Geçim'e eski eşi İsmail Güneş, "Seni Bergen gibi yaparım" demişti.
Şarkıcı Güler Selçuk, "Seni Bergen gibi yaparım" diye tehdit eden eski nişanlısı Furkan Akan'dan korkup, Fransa'ya kaçtı ama klip çekimi için Türkiye'ye gelince sevgilisi tarafından darp edildi.
Eminim...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tatil köyü tüyoları 03 Temmuz 2022 | 128 Okunma Olacağı buydu... 02 Temmuz 2022 | 46 Okunma Atv’de yaz bambaşka 01 Temmuz 2022 | 39 Okunma Çukurova’nın bereketli toprağı 19 Haziran 2022 | 112 Okunma Enflasyon nasıl düşer? 18 Haziran 2022 | 173 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar