Ramazan ekranının yıldızı Hatipoğlu

Türkiye, her yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayı boyunca atv'de Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile iftarını açtı, sahuru yine Prof. Nihat Hatipoğlu'nun bulunduğu atv ekranının karşısında yaptı. Hatipoğlu;...

Türkiye, her yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayı boyunca atv'de Prof. Dr.
Nihat Hatipoğlu ile iftarını açtı, sahuru yine Prof. Nihat Hatipoğlu'nun bulunduğu atv ekranının karşısında yaptı.
Hatipoğlu; diğer kanallardaki iftar ve sahur programlarına büyük bir fark atarken, hem Total, hem de AB grubunda pek çok iddialı dizi, haber bülteni ve yarışmayı da geride bırakmayı başardı.
Hatipoğlu; Total grubunda sürekli ilk altı program arasında yer almayı başarırken, zaman zaman iddialı dizilerin bile erişemediği 6.50 rayting (izlenme oranı) ve 16.9 share (izlenme payı) sayılarına ulaşarak müthiş bir televizyon başarısının altına imza attı. AB grubunda da Hatipoğlu'nun programlarının, rakiplerine karşı ezici bir üstünlüğü vardı. Bu kategoride de sürekli olarak listenin ilk 15'inde kendine yer bulan Hatipoğlu, zaman zaman 3.26 izlenme oranı ve 9.71 izlenme payına kadar ulaştı.
İftar programlarında Hatipoğlu'na en fazla yaklaşabilen yapımlar ise TRT 1'de Bekir Develi'nin sunduğu 'Ramazan Sevinci' ile Show TV'de ekrana gelen 'Prof. Dr.
Mustafa Karataş'la İftar ve Sahur' programları oldu.
Sahur programları da Hatipoğlu'nun kesin üstünlüğünde geçti.
Onu yine TRT 1'deki 'Ramazan Sevinci', Show TV'deki 'Prof. Dr.
Mustafa Karataş ile Sahur' ve Kanal D'nin yayınladığı 'M.Fatih Çıtlak ile Sahur' programları izledi.
İşin özeti şu: 11 ayın sultanı Ramazan... Ramazan'ın ekrandaki sultanı ise Hatipoğlu...

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Artık yemiyoruz, başka kapıya... 18 Kasım 2018 | 5.437 Okunma Şiddetten kurtuluş savaşında medyanın ödevi 17 Kasım 2018 | 4.847 Okunma Seda Sayan nasıl ‘metalci’ oldu? 16 Kasım 2018 | 2.711 Okunma Bu ‘Müslüm’e de ödül vermezlerse... 15 Kasım 2018 | 3.726 Okunma Atv ekranı ‘Mor Çatı’ gibi 14 Kasım 2018 | 3.794 Okunma
TÜM YAZILARI