‘Kurtlar Vadisi’ ekibine izleyici önerisi

Okurlarımız artık sadece dizi ve program eleştirisi yapmakla yetinmiyor, proje de üretiyorlar. Köşemizin daimi takipçilerinden Doruk Şahin'in de 'Kurtlar Vadisi' ekibine yardımcı olacağını...

Okurlarımız artık sadece dizi ve program eleştirisi yapmakla yetinmiyor, proje de üretiyorlar. Köşemizin daimi takipçilerinden Doruk Şahin'in de 'Kurtlar Vadisi' ekibine yardımcı olacağını düşündüğü önerileri var. Hatta tüm dizi sektörüne yönelik 'Yabancı oyuncu transfer ediyoruz da neden yabancı senarist getirmiyoruz' diyecek kadar da rutinden sıkılmış:
"Değerli Yüksel Ağabey, 'Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı, 'Şubat ayında ekranlarda olacağız' demişti.
Kısmet olmadı. Gün geçmiyor ki Necati Şaşmaz ve şirketiyle alakalı haberler çıkmasın.
Ben haberlerin içeriğiyle ilgili değil de dizinin geleceği ile ilgili aklımdakini paylaşayım istiyorum, belki bir faydam dokunur.
Necati Şaşmaz bu işe ilk başladığında, yanında usta oyuncular vardı. Dizide bugüne kadar efsane rollerde olanların çoğu, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' başta olmak üzere farklı dizilerde başarılı işlere imza atıyorlar. Peki ne oldu da 'Kurtlar Vadisi' dizisi son bölümlerinde eski tadı vermemeye başladı? 'Polat'ın yanında yer alan 'Abdülhey' ve 'Memati' ayrıldı. İzleyici de 'Bir kahramanın kolu kanadı yoksa ondan hayır gelmez' dedi. Ayrıca diziye çok gereksiz karakterlerde oyuncular eklendi. Senaryo konusunda çok ciddi sorunlar yaşadılar.
'Cahit' ve 'Polat Alemdar' yazıp oynadılar ama başarılı olamadılar. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
150 çocuğa hayat hediye edelim 18 Ağustos 2022 | 54 Okunma Türkiye nasıl çağ atladı? 17 Ağustos 2022 | 211 Okunma İnsan (!) Neşet Ertaş’ın büstüne niye saldırır? 16 Ağustos 2022 | 149 Okunma Yerli Kelebek: Polis Cemil Efendi 14 Ağustos 2022 | 76 Okunma Böyle okura can kurban 13 Ağustos 2022 | 100 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar