En fazla bu kadar gaf yapılabilir

Olacak şey değil. CHP sanki yerel seçimleri kaybetmek için tüm organlarıyla mücadele veriyor. Yani Cumhur İttifakı'nın bütün kurmayları kafa kafaya verse CHP'nin seçim stratejisini imha etmek için böyle bir...

Olacak şey değil. CHP sanki yerel seçimleri kaybetmek için tüm organlarıyla mücadele veriyor. Yani Cumhur İttifakı'nın bütün kurmayları kafa kafaya verse CHP'nin seçim stratejisini imha etmek için böyle bir kampanya planlayamazdı.
1- CHP'nin bir adayı çıktı, "Belediye başkanı olursam DEM'liler belediyenin kapısından giremez" dedi.
Irkçı ve ötekileştirici söylemi bir yana bıraktım, yahu bu DEM sizin gizli ortağınız değil mi?
2- Ekrem İmamoğlu o adayın üzerini çizip "Kendine başka parti bul" dedi. Bu söylemiyle partinin kim ya da kimler tarafından yönetildiği konusunda kafalarda derin soru işaretleri bıraktı.
3- Aynı Ekrem İmamoğlu, seçilmeden önce verdiği ama gerçekleştiremediği vaatleri önüne konulunca "Hatırlamıyorum" dedi. Peki senin yeni vaatlerine artık kim inanır? Kadir İnanır mı?
4- Partinin genel başkanı Özgür Özel'in son gafı ise adeta olan bitenin üzerine tüy dikti. Dedi ki "Gençler 40 yaş üstü siyasileri devirmek için darbe yaparsa hemen teslim olurum." Vah ki ne vah!.. Demokraside yeni atılım denince zat-ı muhteremin aklına sadece "darbe" geliyor.
Freud yaşasaydı "bilinçaltı yansımaları" üzerine üç cilt kitap...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Elin garibanı dururken... 21 Nisan 2024 | 144 Okunma Son nefesimize kadar Gazze! 20 Nisan 2024 | 51 Okunma Sapıklar çocuklarımıza göz dikti 19 Nisan 2024 | 247 Okunma Duygu’nun hayatı film olur 18 Nisan 2024 | 342 Okunma Kilyos “imdat” diyor 17 Nisan 2024 | 177 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar