Bu ne ‘yaman’ çelişki?

Geçen haftanın gündemde en fazla yer tutan magazin olaylarına kısa kısa dokunmak istiyorum: Erkenci Kuş dizisinin yakışıklısı Can Yaman'ın sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına hakaret etmesine inanamadım.

Takip eden günlerde bekledim ki Can çıkıp "Hesabım hack'lendi, bunları ben yazmadım" filan desin. Ama öyle olmadı. 'Dizide neden trafik kazası geçirdin?
Askere gideceğin için ara mı vereceksin?' diye masumane sorular soran meraklı hayranlarını tersleyen, azarlayan, aşağılayan, hatta hakaret eden Can'ın tavrını doğrusu çok yadırgadım. Bir de cevap verirken kullandığı 'sokak ağzı' da işi bir hayli ucuzlatmış.
Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da önemli jönleri arasına gireceğini umut ettiğim genç oyuncuyu ekmek teknesine tükürmemesi konusunda uyarmak isterim.
İnternet fenomeni Pucca'nın (Selen Pınar Işık) 'uyuşturucu kullanımını özendirdiği" belirtilen bir sosyal medya paylaşımı yüzünden 5 yıl hapis cezasına çarptırılması önemli.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zebani olsan ne yazar? 05 Ağustos 2021 | 142 Okunma Ne yardan ne serden... 04 Ağustos 2021 | 94 Okunma Bize ‘iklim değişikliği’ şart 03 Ağustos 2021 | 47 Okunma İnsanlığı nasıl tutuşturdular? 01 Ağustos 2021 | 52 Okunma Okurlarım aşının yanında duruyor 31 Temmuz 2021 | 66 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar