Bu ne ‘yaman’ çelişki?

Geçen haftanın gündemde en fazla yer tutan magazin olaylarına kısa kısa dokunmak istiyorum: Erkenci Kuş dizisinin yakışıklısı Can Yaman'ın sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına hakaret etmesine inanamadım.

Takip eden günlerde bekledim ki Can çıkıp "Hesabım hack'lendi, bunları ben yazmadım" filan desin. Ama öyle olmadı. 'Dizide neden trafik kazası geçirdin?
Askere gideceğin için ara mı vereceksin?' diye masumane sorular soran meraklı hayranlarını tersleyen, azarlayan, aşağılayan, hatta hakaret eden Can'ın tavrını doğrusu çok yadırgadım. Bir de cevap verirken kullandığı 'sokak ağzı' da işi bir hayli ucuzlatmış.
Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da önemli jönleri arasına gireceğini umut ettiğim genç oyuncuyu ekmek teknesine tükürmemesi konusunda uyarmak isterim.
İnternet fenomeni Pucca'nın (Selen Pınar Işık) 'uyuşturucu kullanımını özendirdiği" belirtilen bir sosyal medya paylaşımı yüzünden 5 yıl hapis cezasına çarptırılması önemli.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şov dünyasının gidişi nereye? 24 Ağustos 2019 | 12 Okunma Ellerin dert görmesin amca! 23 Ağustos 2019 | 38 Okunma ABD’deki evsizin verdiği büyük ders 22 Ağustos 2019 | 197 Okunma İstanbul-İzmir otoyolu uçaktan hızlı! 21 Ağustos 2019 | 2.181 Okunma Müge Anlı rol modeldir nokta! 20 Ağustos 2019 | 90 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar