Bu ne ‘yaman’ çelişki?

Geçen haftanın gündemde en fazla yer tutan magazin olaylarına kısa kısa dokunmak istiyorum: Erkenci Kuş dizisinin yakışıklısı Can Yaman'ın sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına hakaret etmesine inanamadım.

Takip eden günlerde bekledim ki Can çıkıp "Hesabım hack'lendi, bunları ben yazmadım" filan desin. Ama öyle olmadı. 'Dizide neden trafik kazası geçirdin?
Askere gideceğin için ara mı vereceksin?' diye masumane sorular soran meraklı hayranlarını tersleyen, azarlayan, aşağılayan, hatta hakaret eden Can'ın tavrını doğrusu çok yadırgadım. Bir de cevap verirken kullandığı 'sokak ağzı' da işi bir hayli ucuzlatmış.
Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da önemli jönleri arasına gireceğini umut ettiğim genç oyuncuyu ekmek teknesine tükürmemesi konusunda uyarmak isterim.
İnternet fenomeni Pucca'nın (Selen Pınar Işık) 'uyuşturucu kullanımını özendirdiği" belirtilen bir sosyal medya paylaşımı yüzünden 5 yıl hapis cezasına çarptırılması önemli.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Barış’a mektup 04 Temmuz 2020 | 62 Okunma Bu rezilliğe hemen son verilmeli 03 Temmuz 2020 | 186 Okunma Çok sevmek yasaklanmalı 02 Temmuz 2020 | 96 Okunma Erkek vücudundan reyting süzmek 01 Temmuz 2020 | 247 Okunma Atv Haber’den bir ibret öyküsü 30 Haziran 2020 | 164 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar